Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Zwoliński Mariusz
(MKS Czechowice-Dziedzice)
22 22 0 100%
2. Ramenda Adam
(MKS Czechowice-Dziedzice)
19 19 0 100%
3. Masłowski Jakub
(KTS II Gliwice)
22 19 3 86%
4. Suchecki Wacław
(UKTS Sokół Orzesze)
19 17 2 89%
5. Czyrnia Krzysztof
(UKTS Sokół Orzesze)
17 16 1 94%
6. Cioch Błażej
(MKS Czechowice-Dziedzice)
22 15 7 68%
7. Lasota Mateusz
(MUKS Jedynka Pszów)
22 15 7 68%
8. Szołtysek Artur
(MKS Czechowice-Dziedzice)
22 15 7 68%
9. Mrozek Patryk
(KS Naprzód Borucin)
22 15 7 68%
10. Szotek Karol
(KTS II Gliwice)
17 14 3 82%
11. Glanowski Jakub
(KS Viret CMC Zawiercie)
20 14 6 70%
12. Eliasz Adrian
(KS Naprzód Borucin)
21 14 7 67%
13. Borek Łukasz
(MUKS Jedynka Pszów)
22 14 8 64%
14. Głuszek Wojciech
(LZS BLYSS Kujakowice)
18 13 5 72%
15. Piotrowski Tadeusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
20 13 7 65%
16. Ostachowski Piotr
(KTS II Gliwice)
21 13 8 62%
17. Dąbrowski Igor
(KS Naprzód Borucin)
21 13 8 62%
18. Gumiński Krzysztof
(KTS II Gliwice)
19 12 7 63%
19. Piecowski Mirosław
(KS Naprzód Borucin)
21 12 9 57%
20. Galas Michał
(LZS BLYSS Kujakowice)
14 11 3 79%
21. Piotrowski Marcin
(KS Viret CMC Zawiercie)
15 11 4 73%
22. Załuski Jakub
(LZS BLYSS Kujakowice)
18 11 7 61%
23. Kowol Marek
(MUKS Jedynka Pszów)
22 11 11 50%
24. Płóciennik Marek
(LZS BLYSS Kujakowice)
15 10 5 67%
25. Pietraszko Łukasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
17 10 7 59%
26. Sobel Artur
(ULKTS Pszczyna)
22 10 12 45%
27. Lasota Marcin
(MUKS Jedynka Pszów)
22 10 12 45%
28. Rułka Filip
(LITS Meble Anders Żywiec)
18 9 9 50%
29. Przewłocki Jacek
(UKTS Sokół Orzesze)
20 9 11 45%
30. Bartusik Marek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
21 9 12 43%
31. Trela Mateusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
15 8 7 53%
32. Myszewski Adrian
(LITS Meble Anders Żywiec)
18 8 10 44%
33. Kwodawski Bartosz
(KTS II Gliwice)
8 7 1 88%
34. Pal Waldemar
(LITS Meble Anders Żywiec)
14 7 7 50%
35. Sobel Bartosz
(LITS Meble Anders Żywiec)
15 7 8 47%
36. Idaczyk Dominik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
18 7 11 39%
37. Szczepanek Błażej
(LZS CHESPA Żywocice)
20 7 13 35%
38. Durka Tadeusz
(ULKTS Pszczyna)
22 7 15 32%
39. Piech Paweł
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
22 7 15 32%
40. Linek Adam
(LZS CHESPA Żywocice)
22 7 15 32%
41. Piątek Adam
(UKTS Sokół Orzesze)
16 6 10 38%
42. Friebe Janusz
(ULKTS Pszczyna)
22 6 16 27%
43. Skop Szymon
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
19 5 14 26%
44. Wodniak Michał
(LZS CHESPA Żywocice)
19 5 14 26%
45. Minda Michał
(KS Viret CMC Zawiercie)
12 4 8 33%
46. Jędrzejak Patryk
(LZS CHESPA Żywocice)
18 4 14 22%
47. Mleczko Radosław
(MOSIR Łaziska Górne)
21 4 17 19%
48. Chorąży Maciej
(MOSIR Łaziska Górne)
22 4 18 18%
49. Malecha Maciej
(LZS BLYSS Kujakowice)
8 3 5 38%
50. Lewczak Krzysztof
(ULKTS Pszczyna)
21 3 18 14%
51. Ramenda Krzysztof
(MKS Czechowice-Dziedzice)
2 2 0 100%
52. Tokarski Krystian
(KS Viret CMC Zawiercie)
3 2 1 67%
53. Połoszczanski Dawid
(LZS BLYSS Kujakowice)
7 2 5 29%
54. Ciemienga Marek
(KS Naprzód Borucin)
1 1 0 100%
55. Kaczmarek Jakub
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
56. Steuer Dariusz
(KTS II Gliwice)
1 1 0 100%
57. Gawlas Mateusz
(MKS Czechowice-Dziedzice)
1 1 0 100%
58. Piecowski Bogdan
(KS Naprzód Borucin)
1 1 0 100%
59. Turek Oliwier
(UKTS Sokół Orzesze)
2 1 1 50%
60. Jurasz Adam
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 1 1 50%
61. Zaremba Marcin
(LZS CHESPA Żywocice)
3 1 2 33%
62. Adamus Paweł
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
4 1 3 25%
63. Orszulik Jan
(UKTS Sokół Orzesze)
4 1 3 25%
64. Śliwka Oliwier
(KS Naprzód Borucin)
1 0 1 0%
65. Tkocz Marek
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
66. Bega Krystian
(LZS CHESPA Żywocice)
1 0 1 0%
67. Surma Bogusław
(ULKTS Pszczyna)
1 0 1 0%
68. Kurek Paweł
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
69. Szymik Jakub
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
70. Kołodziej Łukasz
(MOSIR Łaziska Górne)
1 0 1 0%
71. Pakuła Radosław
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
72. Czyrnia Piotr
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
73. Przeżycki Patryk
(MOSIR Łaziska Górne)
1 0 1 0%
74. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders Żywiec)
1 0 1 0%
75. Tomaszewski Kacper
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0%
76. Kałuża Tomasz
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0%
77. Czornik Grzegorz
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0%
78. Pańczyk Adrian
(KS Viret CMC Zawiercie)
2 0 2 0%
79. Mrozik Sebastian
(UKTS Sokół Orzesze)
3 0 3 0%
80. Kufel Karol
(LITS Meble Anders Żywiec)
3 0 3 0%
81. Szczepanek Karol
(LZS CHESPA Żywocice)
5 0 5 0%
82. Drwięga Wojciech
(MOSIR Łaziska Górne)
7 0 7 0%
83. Sasiak Rafał
(MOSIR Łaziska Górne)
11 0 11 0%
84. Olencki Robert
(MOSIR Łaziska Górne)
12 0 12 0%
85. Wąsik Michał
(MOSIR Łaziska Górne)
13 0 13 0%