Nadchodzące mecze (7 dni)
Data | Numer | Gospodarz | Gość | |
2024-03-19 g. 17:00 |
944 15 |
LKS Ciężkowianka Jaworzno | KU AZS UJD II Częstochowa | Szczegóły |
SG: Włodzimierz Szczepanik | ||||
2024-03-19 g. 17:30 |
585 17 |
MUKS Jedynka Pszów | AKS Mikołów | Szczegóły |
SG: Krystian Cichoń | ||||
2024-03-19 g. 17:45 |
298 15 |
KTS II Gliwice | LKS Strażak II Mikołów | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-19 g. 18:00 |
733 16 |
LKS Wilki Wilcza | KS Ogniwo Rogoźna Żory | Szczegóły |
SG: Zbigniew Menżyk | ||||
2024-03-19 g. 18:00 |
254 15 |
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | Piast Ożarowice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-19 g. 18:00 |
299 15 |
LKS Wilki II Wilcza | Piast II Ożarowice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-19 g. 18:30 |
529 19 |
LITS Meble Anders Żywiec | KS Naprzód Borucin | Szczegóły |
SG: Tomasz Mika | ||||
2024-03-19 g. 18:30 |
251 15 |
KS Viret CMC Zawiercie | Bartek Quatro Team Siemianowice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-19 g. 18:30 |
300 15 |
KS Viret CMC II Zawiercie | UKS Huragan II Sosnowiec | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-19 g. 18:30 |
640 15 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | JKTS III Jastrzębie Zdrój | Szczegóły |
SG: Andrzej Jędras | ||||
2024-03-20 g. 17:00 |
865 16 |
IS Wiślańska Jedynka Wisła | LKS Lesznianka III Leszna Górna | Szczegóły |
SG: Artur Jahn | ||||
2024-03-20 g. 17:30 |
638 15 |
UKS Energia Siewierz | RKS Cukrownik II Chybie | Szczegóły |
SG: Adam Duch | ||||
2024-03-20 g. 18:00 |
732 16 |
KS Bojanów | GKS Gwarek Ornontowice | Szczegóły |
SG: Andrzej Kuc | ||||
2024-03-20 g. 18:00 |
905 16 |
GUKS Lider Piece | MUKS Czerwionka | Szczegóły |
SG: Marta Gawliczek | ||||
2024-03-20 g. 18:15 |
867 16 |
TRS Siła Ustroń | PKS Olimpijczyk Gilowice | Szczegóły |
SG: Melania Nowakowska | ||||
2024-03-20 g. 18:30 |
686 16 |
ULKTS II Pszczyna | Fundacja Talent Cieszyn | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | ||||
2024-03-20 g. 18:30 |
687 16 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LKS Pogórze | Szczegóły |
SG: Agata Domańska | ||||
2024-03-20 g. 18:30 |
821 16 |
LKS Młodość Rudno | TTS Polonia II Bytom | Szczegóły |
SG: Henryk Nowak | ||||
2024-03-20 g. 18:30 |
868 16 |
LITS Meble Anders III Żywiec | LUKS II Węgierska Górka | Szczegóły |
SG: Adam Jurasz | ||||
2024-03-20 g. 19:00 |
819 16 |
ULKS Ruch Pniów | UKS Feniks II Pyskowice | Szczegóły |
SG: Jan Sopel | ||||
2024-03-21 g. 17:30 |
605 20 |
MUKS Jedynka Pszów | UKS Energia Siewierz | Szczegóły |
SG: Krystian Cichoń | ||||
2024-03-21 g. 18:00 |
533 19 |
LUKS Węgierska Górka | KS Mysław Mysłowice | Szczegóły |
SG: Tomasz Madej | ||||
2024-03-21 g. 18:00 |
684 16 |
LKS Lesznianka II Leszna Górna | KS Mysław II Mysłowice | Szczegóły |
SG: Artur Jahn | ||||
2024-03-21 g. 18:00 |
685 16 |
LKS Lesznianka I Leszna Górna | LITS Meble Anders II Żywiec | Szczegóły |
SG: Mateusz Lorc | ||||
2024-03-21 g. 18:00 |
775 16 |
KU AZS UJD Częstochowa | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | Szczegóły |
SG: Paweł Pięta | ||||
2024-03-21 g. 18:00 |
207 15 |
UKS Chorzów | UKTS Sokół Orzesze | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-21 g. 18:00 |
972 15 |
LKS Naprzód Świbie | ULKS Pławniowice | Szczegóły |
SG: Piotr Klencz | ||||
2024-03-21 g. 18:15 |
971 15 |
LKS Strażak III Mikołów | LKS Strażak II Mikołów | Szczegóły |
SG: Kazimierz Kuchta | ||||
2024-03-21 g. 18:30 |
777 16 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | UKS Energia II Siewierz | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | ||||
2024-03-21 g. 19:00 |
778 16 |
SKS Unia Kalety | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Romik | ||||
2024-03-21 g. 19:00 |
903 16 |
KS TTT Tajfun Tychy | TKKF Relaks II Wodzisław Śląski | Szczegóły |
SG: Czesław Kołodziej | ||||
2024-03-21 g. 19:00 |
206 15 |
ALTS Poczesna | LKS Wilki Wilcza | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-21 g. 19:00 |
209 15 |
UKS Wolej Solver Ruda Śląska | LKS Strażak Mikołów | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-21 g. 19:00 |
252 15 |
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska | KTS Gliwice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-22 g. 17:00 |
253 15 |
TKKF I Chorzów | TRS Millenium Myszków | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-22 g. 17:30 |
596 19 |
UKS Energia Siewierz | MKS Tajfun Kuźnia Raciborska | Szczegóły |
SG: Adam Duch | ||||
2024-03-22 g. 17:30 |
904 16 |
KS Ogniwo II Rogoźna Żory | MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska | Szczegóły |
SG: Dawid Czyż | ||||
2024-03-22 g. 17:30 |
945 15 |
UKS Ikar II Mierzęcice | UKS Huragan II Sosnowiec | Szczegóły |
SG: Krzysztof Kozieł | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
530 19 |
UKTS Sokół Orzesze | MKS II Czechowice Dziedzice | Szczegóły |
SG: Grzegorz Jurowicz | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
531 19 |
KS Viret CMC Zawiercie | KTS III Sigmatom Gliwice | Szczegóły |
SG: Stefan Kostur | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
595 19 |
UKS Feniks Pyskowice | MUKS Jedynka Pszów | Szczegóły |
SG: Jan Sopel | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
731 16 |
TKKF Relaks Wodzisław Śląski | LKS Rój Żory | Szczegóły |
SG: Sławomir Matusewicz | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
776 16 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | MCKS Czeladź | Szczegóły |
SG: Konrad Słomczyński | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
864 16 |
TKKF Gronicek I Jeleśnia | ULKTS III Pszczyna | Szczegóły |
SG: Andrzej Mrowiec | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
866 16 |
TKKF Gronicek II Jeleśnia | Fundacja Talent II Cieszyn | Szczegóły |
SG: Agnieszka Łoboz | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
906 16 |
STS II Żernica | GKS Gwarek II Ornontowice | Szczegóły |
SG: Daniel Nosiadek | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
296 15 |
Spartakus Katowice | TKKF Aut Łagisza Będzin | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-22 g. 18:00 |
943 15 |
SKS Unia II Kalety | GLKS LOT Konopiska | Szczegóły |
SG: Eugeniusz Płonka | ||||
2024-03-22 g. 18:30 |
528 19 |
MKS Skarbek Tarnowskie Góry | MKS Czechowice Dziedzice | Szczegóły |
SG: Marian Michalski | ||||
2024-03-22 g. 18:30 |
594 19 |
LUKS GK-Logistics Bodzanów | LZS Odra Kąty Opolskie | Szczegóły |
SG: Czesław Augustynowicz | ||||
2024-03-22 g. 18:30 |
639 15 |
MKS Czechowice Dziedzice | KTS II Gliwice | Szczegóły |
SG: Krzysztof Gacek | ||||
2024-03-22 g. 19:00 |
597 19 |
KTS IV Gliwice | MOSiR Łaziska Górne | Szczegóły |
SG: Piotr Zemła | ||||
2024-03-22 g. 19:00 |
599 19 |
LZS Chespa Żywocice | GUKS Logis com Byczyna | Szczegóły |
SG: Ireneusz Wodniak | ||||
2024-03-22 g. 19:00 |
820 16 |
KTS V Gliwice | LKS Strażak Mikołów | Szczegóły |
SG: Marek Kaczorek | ||||
2024-03-22 g. 19:00 |
210 15 |
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy | UKS Huragan Sosnowiec | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-22 g. 19:00 |
973 15 |
KTS VIII Gliwice | ATS Ligota Łabędzka | Szczegóły |
SG: Robert Ogłaza | ||||
2024-03-22 g. 19:30 |
532 19 |
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów | ULKTS Pszczyna | Szczegóły |
SG: Rafał Witek | ||||
2024-03-22 g. 19:30 |
641 15 |
JKTS II Jastrzębie Zdrój | KU AZS UJD II Częstochowa | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | ||||
2024-03-25 g. 17:30 |
304 16 |
UKS III Chorzów | UKS Huragan II Sosnowiec | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-25 g. 18:00 |
902 15 |
GKS Gwarek II Ornontowice | TKKF Relaks II Wodzisław Śląski | Szczegóły |
SG: Henryk Orłowski | ||||
2024-03-25 g. 18:00 |
302 16 |
TKKF II Chorzów | KTS II Gliwice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-25 g. 18:00 |
946 15 |
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno | UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | Szczegóły |
SG: Maciej Miliński | ||||
2024-03-26 g. 17:30 |
340 16 |
Chełm Masters | TKKF IV Chorzów | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-26 g. 18:00 |
592 18 |
MOSiR Łaziska Górne | MUKS Jedynka Pszów | Szczegóły |
SG: Wojciech Drwięga | ||||
2024-03-26 g. 18:00 |
213 16 |
LKS Wilki Wilcza | UKS Wolej Solver Ruda Śląska | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-26 g. 18:00 |
259 16 |
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | Bartek Siemianowice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-26 g. 18:00 |
341 16 |
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | Speed Team 43 Stolarzowice | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-26 g. 18:30 |
598 19 |
UKS GOSDiM Turawa | AKS Mikołów | Szczegóły |
SG: Roman Morawiec | ||||
2024-03-26 g. 18:30 |
305 16 |
KS Viret CMC II Zawiercie | LKS Strażak II Mikołów | Szczegóły |
SG: | ||||
2024-03-26 g. 19:00 |
342 16 |
UKS Wolej Solver III Ruda Śląska | UKS IV Chorzów | Szczegóły |
SG: |
Ostatnie wyniki (7 dni)
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2024-03-18 g. 18:00 |
688 16 |
LKS Orzeł Kozy | AKS II Mikołów | 6:4 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Mirek | |||||
2024-03-18 g. 18:00 |
725 15 |
KS Naprzód II Borucin | KS Bojanów | 8:2 | Szczegóły |
SG: Ryszard Nowotny | |||||
2024-03-15 g. 19:00 W: pozytywna |
522 18 |
KTS III Sigmatom Gliwice | LUKS Węgierska Górka | 3:7 | Szczegóły |
SG: Stanisław Gala | |||||
2024-03-15 g. 19:00 W: pozytywna |
588 18 |
KTS IV Gliwice | AKS Mikołów | 5:5 | Szczegóły |
SG: Piotr Zemła | |||||
2024-03-18 g. 19:00 W: pozytywna |
823 16 |
UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze | UKS Solver Wolej Ruda Śląska | 6:4 | Szczegóły |
SG: Edward Wojciechowski | |||||
2024-03-18 g. 17:30 |
208 15 |
TKKF Michałek Sławków | UKS II Chorzów | 8:2 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-18 g. 18:00 |
297 15 |
TKKF II Chorzów | UKS III Chorzów | 6:4 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-15 g. 19:00 |
959 12 |
KTS VII Gliwice | UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze | 3:7 | Szczegóły |
SG: Piotr Zemła | |||||
2024-03-15 g. 18:30 |
589 18 |
LUKS GK-Logistics Bodzanów | LZS Chespa Żywocice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Tomasz Gargol | |||||
2024-03-15 g. 19:30 |
635 14 |
JKTS II Jastrzębie Zdrój | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 10:0 | Szczegóły |
SG: Roman Fajkus | |||||
2024-03-15 g. 18:00 |
527 18 |
UKTS Sokół Orzesze | KS Mysław Mysłowice | 3:7 | Szczegóły |
SG: Grzegorz Jurowicz | |||||
2024-03-15 g. 17:30 |
591 18 |
UKS Energia Siewierz | LZS Odra Kąty Opolskie | 3:7 | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2024-03-14 g. 18:00 W: pozytywna |
861 15 |
LKS Lesznianka III Leszna Górna | LITS Meble Anders III Żywiec | 0:10 | Szczegóły |
SG: Mateusz Lorc | |||||
2024-03-15 g. 18:00 W: pozytywna |
862 15 |
TKKF Gronicek II Jeleśnia | IS Wiślańska Jedynka Wisła | 6:4 | Szczegóły |
SG: Agnieszka Łoboz | |||||
2024-03-14 g. 19:00 W: pozytywna |
900 15 |
KS TTT Tajfun Tychy | GUKS Lider Piece | 3:7 | Szczegóły |
SG: Czesław Kołodziej | |||||
2024-03-14 g. 18:00 W: pozytywna |
939 14 |
UKS Huragan II Sosnowiec | UKS Ikar II Mierzęcice | 10:0 | Szczegóły |
SG: Stanisław Szydło | |||||
2024-03-15 g. 18:00 W: pozytywna |
940 14 |
SKS Unia II Kalety | UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza | 10:0 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Zalc | |||||
2024-03-14 g. 18:00 W: pozytywna |
969 14 |
ULKS Pławniowice | KTS VIII Gliwice | 9:1 | Szczegóły |
SG: Leszek Pięta | |||||
2024-03-14 g. 17:30 |
249 14 |
Piast Ożarowice | TKKF I Chorzów | 8:2 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-13 g. 18:00 |
292 14 |
Piast II Ożarowice | TKKF II Chorzów | 4:6 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-15 g. 17:30 |
636 14 |
KU AZS UJD II Częstochowa | MKS Czechowice Dziedzice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-03-14 g. 19:00 |
525 18 |
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów | MKS II Czechowice Dziedzice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Artur Witek | |||||
2024-03-13 g. 18:30 W: pozytywna |
679 15 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LKS Lesznianka II Leszna Górna | 7:3 | Szczegóły |
SG: Jarosław Byrdziak | |||||
2024-03-13 g. 18:30 W: pozytywna |
682 15 |
ULKTS II Pszczyna | LKS Pogórze | 4:6 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Lewczak | |||||
2024-03-13 g. 19:00 W: negatywna |
683 15 |
Fundacja Talent Cieszyn | LKS Orzeł Kozy | 10:0 | Szczegóły |
SG: Dariusz Massalski | |||||
2024-03-14 g. 19:00 W: pozytywna |
770 15 |
SKS Unia Kalety | AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice | 4:6 | Szczegóły |
SG: Krzysztof Zalc | |||||
2024-03-14 g. 18:30 W: pozytywna |
771 15 |
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza | 4:6 | Szczegóły |
SG: Jerzy Malcherek | |||||
2024-03-14 g. 18:30 W: pozytywna |
773 15 |
KU AZS UJD Częstochowa | UKS Energia II Siewierz | 10:0 | Szczegóły |
SG: Wiesław Pięta | |||||
2024-03-13 g. 18:15 W: pozytywna |
859 15 |
TRS Siła Ustroń | Fundacja Talent II Cieszyn | 6:4 | Szczegóły |
SG: Melania Nowakowska | |||||
2024-03-13 g. 18:30 W: pozytywna |
860 15 |
ULKTS III Pszczyna | PKS Olimpijczyk Gilowice | 7:3 | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | |||||
2024-03-14 g. 18:00 W: pozytywna |
863 15 |
LUKS II Węgierska Górka | TKKF Gronicek I Jeleśnia | 1:9 | Szczegóły |
SG: Mirosław Matuszewski | |||||
2024-03-14 g. 18:15 W: pozytywna |
899 15 |
LKS Wilki II Wilcza | STS II Żernica | 6:4 | Szczegóły |
SG: Roman Wymysło | |||||
2024-03-13 g. 19:00 W: pozytywna |
958 11 |
KTS VII Gliwice | ULKS Pławniowice | 2:8 | Szczegóły |
SG: Piotr Zemła | |||||
2024-03-13 g. 19:00 W: pozytywna |
966 13 |
ATS Ligota Łabędzka | UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze | 6:4 | Szczegóły |
SG: Dariusz Steuer | |||||
2024-03-14 g. 19:15 W: pozytywna |
968 14 |
LKS Strażak III Mikołów | UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze | 7:3 | Szczegóły |
SG: Kazimierz Kuchta | |||||
2024-03-14 g. 19:00 |
201 14 |
UKTS Sokół Orzesze | ALTS Poczesna | 4:6 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-14 g. 18:00 W: pozytywna |
202 14 |
UKS Chorzów | UKS Wolej Solver Ruda Śląska | 8:2 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-14 g. 17:00 W: pozytywna |
204 14 |
LKS Strażak Mikołów | UKS II Chorzów | 9:1 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-14 g. 19:00 |
246 14 |
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska | Bartek Quatro Team Siemianowice | 4:6 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-13 g. 17:45 W: pozytywna |
293 14 |
KTS II Gliwice | KS Viret CMC II Zawiercie | 0:10 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-13 g. 19:00 W: pozytywna |
634 14 |
KTS II Gliwice | RKS Cukrownik I Chybie | 3:7 | Szczegóły |
SG: Anna Rusin | |||||
2024-03-13 g. 18:00 |
593 18 |
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska | UKS Feniks Pyskowice | 9:1 | Szczegóły |
SG: Robert Szymik | |||||
2024-03-13 g. 18:00 W: pozytywna |
726 15 |
GKS Gwarek Ornontowice | TKKF Relaks Wodzisław Śląski | 7:3 | Szczegóły |
SG: Henryk Orłowski | |||||
2024-03-13 g. 18:00 W: pozytywna |
728 15 |
LKS Rój Żory | JKTS Jastrzębie Zdrój | 1:9 | Szczegóły |
SG: Krystian Cichoń | |||||
2024-03-13 g. 18:30 W: pozytywna |
769 15 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | UKS Huragan Sosnowiec | 9:1 | Szczegóły |
SG: Bogdan Adamus | |||||
2024-03-13 g. 18:00 W: pozytywna |
772 15 |
MCKS Czeladź | UKS Ikar Mierzęcice | 8:2 | Szczegóły |
SG: Janusz Sokołowski | |||||
2024-03-13 g. 19:00 W: pozytywna |
816 15 |
UKS Solver Wolej Ruda Śląska | KTS V Gliwice | 7:3 | Szczegóły |
SG: Grażyna Wolny | |||||
2024-03-13 g. 18:00 W: pozytywna |
818 15 |
TTS Polonia II Bytom | UKS Feniks II Pyskowice | 10:0 | Szczegóły |
SG: Alfred Płaszczyński | |||||
2024-03-13 g. 17:00 W: pozytywna |
901 15 |
MUKS Czerwionka | MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska | 4:6 | Szczegóły |
SG: Grzegorz Smołka | |||||
2024-03-13 g. 18:15 W: pozytywna |
970 14 |
LKS Strażak II Mikołów | LKS Naprzód Świbie | 6:4 | Szczegóły |
SG: Adrian Rząsa | |||||
2024-03-13 g. 17:30 |
337 15 |
Speed Team 43 Stolarzowice | AKS Mikołów | 5:5 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-20 g. 18:00 |
331 13 |
Słowian Katowice | UKS IV Chorzów | 8:2 | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-19 g. 18:30 |
529 19 |
LITS Meble Anders Żywiec | KS Naprzód Borucin | -:- | Szczegóły |
SG: Tomasz Mika | |||||
2024-03-19 g. 17:30 |
585 17 |
MUKS Jedynka Pszów | AKS Mikołów | -:- | Szczegóły |
SG: Krystian Cichoń | |||||
2024-03-20 g. 18:30 |
686 16 |
ULKTS II Pszczyna | Fundacja Talent Cieszyn | -:- | Szczegóły |
SG: Janusz Friebe | |||||
2024-03-20 g. 18:30 |
687 16 |
MKS III Czechowice-Dziedzice | LKS Pogórze | -:- | Szczegóły |
SG: Agata Domańska | |||||
2024-03-20 g. 18:00 |
732 16 |
KS Bojanów | GKS Gwarek Ornontowice | -:- | Szczegóły |
SG: Andrzej Kuc | |||||
2024-03-19 g. 18:00 |
733 16 |
LKS Wilki Wilcza | KS Ogniwo Rogoźna Żory | -:- | Szczegóły |
SG: Zbigniew Menżyk | |||||
2024-03-20 g. 19:00 |
819 16 |
ULKS Ruch Pniów | UKS Feniks II Pyskowice | -:- | Szczegóły |
SG: Jan Sopel | |||||
2024-03-20 g. 18:30 |
821 16 |
LKS Młodość Rudno | TTS Polonia II Bytom | -:- | Szczegóły |
SG: Henryk Nowak | |||||
2024-03-18 g. 18:00 |
822 16 |
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka | KTS VI Gliwice | -:- | Szczegóły |
SG: Rudolf Steuer | |||||
2024-03-20 g. 17:00 |
865 16 |
IS Wiślańska Jedynka Wisła | LKS Lesznianka III Leszna Górna | -:- | Szczegóły |
SG: Artur Jahn | |||||
2024-03-20 g. 18:15 |
867 16 |
TRS Siła Ustroń | PKS Olimpijczyk Gilowice | -:- | Szczegóły |
SG: Melania Nowakowska | |||||
2024-03-20 g. 18:30 |
868 16 |
LITS Meble Anders III Żywiec | LUKS II Węgierska Górka | -:- | Szczegóły |
SG: Adam Jurasz | |||||
2024-03-20 g. 18:00 |
905 16 |
GUKS Lider Piece | MUKS Czerwionka | -:- | Szczegóły |
SG: Marta Gawliczek | |||||
2024-03-15 g. 19:00 |
203 14 |
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy | TKKF Michałek Sławków | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-19 g. 18:30 |
251 15 |
KS Viret CMC Zawiercie | Bartek Quatro Team Siemianowice | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-19 g. 18:00 |
254 15 |
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | Piast Ożarowice | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-18 g. 17:00 |
255 15 |
Bartek Siemianowice | TKKF III Chorzów | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-15 g. 18:00 |
295 14 |
Spartakus Katowice | UKS Huragan II Sosnowiec | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-19 g. 17:45 |
298 15 |
KTS II Gliwice | LKS Strażak II Mikołów | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-19 g. 18:00 |
299 15 |
LKS Wilki II Wilcza | Piast II Ożarowice | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-19 g. 18:30 |
300 15 |
KS Viret CMC II Zawiercie | UKS Huragan II Sosnowiec | -:- | Szczegóły |
SG: | |||||
2024-03-20 g. 17:30 |
638 15 |
UKS Energia Siewierz | RKS Cukrownik II Chybie | -:- | Szczegóły |
SG: Adam Duch | |||||
2024-03-19 g. 18:30 |
640 15 |
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | JKTS III Jastrzębie Zdrój | -:- | Szczegóły |
SG: Andrzej Jędras | |||||
2024-03-19 g. 17:00 |
944 15 |
LKS Ciężkowianka Jaworzno | KU AZS UJD II Częstochowa | -:- | Szczegóły |
SG: Włodzimierz Szczepanik |