Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Suchodolski
MKS III Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 września 1962 r.
32
Występy
16
Zwycięstwa
16
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gawlas Mateusz - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
1 Szary Piotr - Suchodolski Zbigniew 2 2:3 (12:14, 9:11, 11:4, 11:7, 7:11)
2 Suchodolski Zbigniew - Szostok Sebastian 2 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
2 Suchodolski Zbigniew - Duda Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:3)
3 Suchodolski Zbigniew - Surma Bogusław 2 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 7:11)
3 Suchodolski Zbigniew - Duraj Mariusz 2 3:0 (14:12, 11:8, 12:10)
4 Cieślar Marcin - Suchodolski Zbigniew 2 2:3 (11-4, 11-4, 12-14, 8-11, 8-11)
4 Balcar Jacek - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (6-11, 5-11, 8-11)
5 Suchodolski Zbigniew - Gajewski Adam 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
5 Suchodolski Zbigniew - Kufel Karol 2 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 6:11, 7:11)
6 Banach Piotr - Suchodolski Zbigniew 2 2:3 (6:11,11:9,9:11,11:4,11,11:13)
6 Libiszewski Grzegorz - Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (5:11,11:9,11:6,11:7)
7 Suchodolski Zbigniew - Kasperski Adam 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
7 Suchodolski Zbigniew - Roszkowski Adam 1 1:3 (11:4, 9:11, 8:11, 8:11)
8 Dziendziel Zdzisław - Suchodolski Zbigniew 1 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 4:11)
8 Kralczyński Kornel - Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
9 Suchodolski Zbigniew - Ihas Jerzy 1 0:3 (2:11, 8:11, 11:13)
9 Suchodolski Zbigniew - Kajstura I Tomasz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
11 Machej Adrian - Suchodolski Zbigniew 2 1:3 (13:11,16:18,10:12,6:11)
11 Massalski Marcin - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (8:11,11:9,11:13,11:4,11:9)
10 Rus Maksymilian - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)
10 Hetnał Sandra - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (7:11, 5:11, 11:9, 12:10, 11:9)
12 Suchodolski Zbigniew - Gryga Rafał 2 0:3 (2:11, 4:11, 9:11)
12 Suchodolski Zbigniew - Szary Piotr 2 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
14 Suchodolski Zbigniew - Cieślar Marcin 2 3:0 (11:3, 11;3, 11;9)
14 Suchodolski Zbigniew - Czendlik Wojciech 2 3:0 (11;6, 11;9, 11;5)
15 Suchodolski Zbigniew - Wójcik Krzysztof 2 1:3 (7:11, 11:7, 7:11,3:11)
15 Suchodolski Zbigniew - Prochot Krystian 2 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
16 Kukla Sabina - Suchodolski Zbigniew 2 1:3 (12:10, 11:13, 5:11, 8:11)
16 Duraj Mariusz - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (8:11, 13:15, 7:11)
18 Ihas Janusz - Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11-2 11-8 11-7)
18 Szostok Sebastian - Suchodolski Zbigniew 1 3:2 (9-11 11-5 10-12 11-9 11-4)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szary Piotr / Gawlas Mateusz - Ramenda Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
2 Suchodolski Zbigniew / Ramenda Krzysztof - Duda Wojciech / Majocha Jarosław 2 3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 11:7)
3 Ramenda Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Duraj Mariusz / Stec Wacław 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
4 Balcar Jacek / Walarus Dariusz - Suchodolski Zbigniew / Orszulak Kamil 2 0:3 (9-11, 8-11, 7-11)
6 Łosiński Wojciech / Banach Piotr - Ramenda Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (11:4,7:11,11:3,11:6)
7 Ramenda Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Roszkowski Adam / Machej Adrian 2 0:3 (2:11, 4:11, 9:11)
8 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (5:11, 8:11, 11:13)
9 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Grabski Dawid / Ihas Jerzy 2 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
10 Hetnał Sandra / Gajewski Adam - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 2 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 11:13)
11 Roszkowski Adam / Machej Adrian - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 2 2:3 (11:9,11:9,12:14,7:11,5:11)
12 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 4:11)
14 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Cieślar Marcin / Czendlik Wojciech 2 3:1 (11;5, 11;4, 8;11, 11;4)
15 Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
16 Duraj Mariusz / Stec Wacław - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (11:13, 8:11, 6:11)
18 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11-4 11-5 13-11)