Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Maksymilian
Rus
LITS Meble Anders II Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 2005 r.
30
Występy
11
Zwycięstwa
19
Porażki
36.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kralczyński Kornel - Rus Maksymilian 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:8)
1 Wójcik Krzysztof - Rus Maksymilian 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:1)
3 Polok Paweł - Rus Maksymilian 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
3 Gawlas Mateusz - Rus Maksymilian 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:7)
4 Rus Maksymilian - Szostok Sebastian 2 1:3 (11:2, 9:11, 6:11, 5:11)
4 Rus Maksymilian - Nowakowski Witold 2 3:2 (11:6, 9:11, 11:13, 11:6, 11:9)
5 Orszulak Kamil - Rus Maksymilian 1 3:0 (14:12, 11:8, 11:3)
5 Puda Piotr - Rus Maksymilian 1 0:3 (6:11, 8:11, 10:12)
6 Rus Maksymilian - Sztuka Jacek 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
6 Rus Maksymilian - Bałoń Robert 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
7 Rus Maksymilian - Duraj Mariusz 2 2:3 (6:11, 11:4, 9:11, 11:8, 8:11)
7 Rus Maksymilian - Stec Wacław 2 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 7:11)
8 Libiszewski Grzegorz - Rus Maksymilian 2 3:1 (11:2,11:5,7:11,11:9)
8 Kleta Rafał - Rus Maksymilian 2 3:0 (12:10,11:5,11:5)
11 Rus Maksymilian - Mirek Krzysztof 2 2:3 (11:5, 11:6, 8:11, 8:11, 9:11)
11 Rus Maksymilian - Wójcik Krzysztof 2 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 5:11, 8:11)
10 Rus Maksymilian - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)
10 Rus Maksymilian - Suchodolski Paweł 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:6)
12 Stec Wacław - Rus Maksymilian 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:3)
12 Rus Jacek - Rus Maksymilian 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
13 Rus Maksymilian - Kleta Rafał 2 3:2 (9:11, 11:4, 14:12, 7:11, 11:5)
13 Rus Maksymilian - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (4:11, 4:11, 4:11)
14 Ihas Janusz - Rus Maksymilian 1 3:2 (11-4 7-11 11-8 4-11 11-5)
14 Szostok Sebastian - Rus Maksymilian 1 2:3 (3-11 6-11 12-10 11-4 8-11)
15 Cieślar Marcin - Rus Maksymilian 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 13:15, 2:11)
15 Walarus Dariusz - Rus Maksymilian 2 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 13:15)
16 Machej Adrian - Rus Maksymilian 1 2:3 (5:11,11:6,10:12,11:8,9:11)
16 Roszkowski Adam - Rus Maksymilian 1 0:3 (7:11,7:11,9:11)
17 Rus Maksymilian - Gryga Rafał 2 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
17 Rus Maksymilian - Zagajewski Mateusz 2 1:3 (11:8, 9:11, 3:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 1:3 (11:8, 13:15, 2:11, 6:11)
3 Gryga Rafał / Polok Paweł - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
4 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 2:3 (13:11, 11:9, 9:11, 8:11, 7:11)
5 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 0:3 (8:11, 8;11, 16:18)
6 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Walarus Dariusz / Cieślar Marcin 2 3:0 (11:9, 13:11, 13:11)
7 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Duraj Mariusz / Stec Wacław 2 2:3 (10:12, 4:11, 11:4, 12:10, 6:11)
8 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 3:0 (21:19,12:10,11:3)
10 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:7)
11 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Mirek Krzysztof / Prochot Krystian 2 3:1 (12:14, 11:7, 11:7, 11:8)
12 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
13 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 2:3 (11:8, 5:11, 6:11, 11:2, 9:11)
14 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 1:3 (11-5 2-11 11-13 8-11)
15 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Rus Maksymilian / Gajewski Adam 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
16 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 3:1 (13:11,7:11,11:7,11:6)
17 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Szary Piotr / Gawlas Mateusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 6:11)