Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Mirek
LKS Orzeł Kozy
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 sierpnia 1961 r.
27
Występy
10
Zwycięstwa
17
Porażki
37.04%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Krzysztof - Gajewski Adam 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
1 Mirek Krzysztof - Kufel Karol 1 0:3 (15:17, 7:11, 6:11)
2 Banach Piotr - Mirek Krzysztof 2 0:3 (9:11,8:11,7:11)
2 Łosiński Wojciech - Mirek Krzysztof 2 3:0 (11:9,11:7,11:8)
4 Stec Wacław - Mirek Krzysztof 1 3:1 (13:15, 12:10, 11:7, 11:6)
4 Kukla Sabina - Mirek Krzysztof 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:9)
5 - Mirek Krzysztof 2 0:3 (walkower)
5 - Mirek Krzysztof 2 0:3 (walkower)
7 Ihas Janusz - Mirek Krzysztof 1 3:0 (11-7 14-12 11-8)
7 Majocha Jarosław - Mirek Krzysztof 1 3:0 (11-7 11-5 12-10)
8 Mirek Krzysztof - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (4:11, 11:4, 6:11, 5:11)
8 Mirek Krzysztof - Suchodolski Paweł 2 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
9 Jahn Artur - Mirek Krzysztof 2 3:1 (8;11, 11;5, 11;8,11;5)
9 Walarus Dariusz - Mirek Krzysztof 2 3:0 (11;9, 11;7, 11;7)
10 Mirek Krzysztof - Majocha Jarosław 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:9)
10 Mirek Krzysztof - Nowakowski Witold 2 2:3 (12:10, 11:8, 11:13, 6:11, 6:11)
11 Rus Maksymilian - Mirek Krzysztof 2 2:3 (11:5, 11:6, 8:11, 8:11, 9:11)
11 Kufel Dominik - Mirek Krzysztof 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:9)
13 Gawlas Mateusz - Mirek Krzysztof 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:3)
13 Polok Paweł - Mirek Krzysztof 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
15 Puda Piotr - Mirek Krzysztof 1 3:0 (11:9, 1:8, 11:8)
15 Ramenda Krzysztof - Mirek Krzysztof 1 3:1 (11:8, 11:9, 9:1, 11:4)
16 Mirek Krzysztof - Sztuka Jacek 1 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 7:11)
17 Mirek Krzysztof - Kukla Sabina 1 3:0 (11:6, 11:4, 13:11)
17 Mirek Krzysztof - Duraj Mariusz 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 12:10)
18 Mirek Krzysztof - Kleta Rafał 2 3:1 (11:9, 11:7, 4:11, 11:8)
18 Mirek Krzysztof - Łosiński Wojciech 2 0:3 (4:11, 9:11, 12:14)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Krzysztof / Prochot Krystian - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
2 Łosiński Wojciech / Kleta Rafał - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 1 3:0 (14:12,11:6,11:9)
4 Duraj Mariusz / Stec Wacław - Mirek Krzysztof / Prochot Krystian 1 3:2 (10:12, 5:11, 14:12, 11:6, 11:7)
5 / - Mirek Krzysztof / Kralczyński Kornel 2 0:3 (walkower)
7 Ihas Janusz / Szostok Sebastian - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 1 3:1 (11-3 8-11 11-9 11-9)
8 Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 11:13)
9 Walarus Dariusz / Cieślar Marcin - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 2 2:3 (8:11, 6:11, 11:6, 11:8, 5:11)
10 Mirek Krzysztof / Prochot Krystian - Nowakowski Witold / Majocha Jarosław 2 3:2 (11:6, 11:5, 7:11, 8:11, 15:13)
11 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Mirek Krzysztof / Prochot Krystian 2 3:1 (12:14, 11:7, 11:7, 11:8)
13 Gryga Rafał / Polok Paweł - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:5)
15 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Prochot Krystian / Mirek Krzysztof 1 3:2 (11:13, 11:4; 11:5, 6;11, 11;5)
16 Mirek Krzysztof / Prochot Krystian - Cieślar Marcin / Jahn Artur 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 13:11, 8:11)
17 Mirek Krzysztof / Prochot Krystian - Duraj Mariusz / Stec Wacław 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:5)
18 Mirek Krzysztof / Prochot Krystian - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 2 3:1 (11:7, 2:11, 11:9, 13:11)