Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Janusz
Ihas
LKS Pogórze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 kwietnia 1975 r.
34
Występy
27
Zwycięstwa
7
Porażki
79.41%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ihas Janusz - Wyrzykowski Artur 1 3:2 (13-11 9-11 11-2 7-11 11-8)
1 Ihas Janusz - Rus Jacek 1 3:0 (11-8 11-9 11-6)
2 Ramenda Krzysztof - Ihas Janusz 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:5, 11:5, 12:10)
2 Suchodolski Paweł - Ihas Janusz 1 1:3 (13:15, 11:4, 4:11, 8:11)
3 Ihas Janusz - Balcar Jacek 1 3:1 (11-6 11-5 9-11 11-9)
3 Ihas Janusz - Walarus Dariusz 1 3:1 (11-8 11-4 4-11 11-1)
4 Kufel Dominik - Ihas Janusz 1 3:0 (12"10, 12:10, 11:4)
4 Kufel Karol - Ihas Janusz 1 3:2 (7:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:9)
5 Ihas Janusz - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11-8 11-8 11-6)
5 Ihas Janusz - Banach Piotr 1 3:1 (11-7 11-7 10-12 18-16)
6 Massalski Marcin - Ihas Janusz 2 2:3 (6:11,11:9,7:11,11:7,5:11)
6 Kasperski Adam - Ihas Janusz 2 3:1 (11:13,11:7,11:7,11:9)
7 Ihas Janusz - Mirek Krzysztof 1 3:0 (11-7 14-12 11-8)
7 Ihas Janusz - Kralczyński Kornel 1 3:1 (11-4 11-9 6-11 11-9)
8 Ihas Jerzy - Ihas Janusz 2 0:3 (7:11,8:11,11:13)
8 Kajstura I Tomasz - Ihas Janusz 2 2:3 (14:12,10:12,12:10,8:11,9:11)
9 Ihas Janusz - 2 3:0 (11-0 11-0 11-0)
9 Ihas Janusz - 2 3:0 (11-0 11-0 11-0)
10 Wójcik Krzysztof - Ihas Janusz 1 0:3 (3:11, 10:12, 10:12)
10 Kralczyński Kornel - Ihas Janusz 1 0:3 (1:11, 7:11, 6:11)
11 Kukla Sabina - Ihas Janusz 1 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 7:11)
11 Surma Bogusław - Ihas Janusz 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:6)
12 Kleta Rafał - Ihas Janusz 2 0:3 (7:11,3:11,9:11)
12 Juchnik Henryk - Ihas Janusz 2 0:3 (2:11,6:11,3:11)
13 Sztuka Jacek - Ihas Janusz 1 1:3 (15-13, 8-11, 9-11, 3-11)
13 Walarus Dariusz - Ihas Janusz 1 0:3 (8-11, 8-11, 11-13)
14 Ihas Janusz - Rus Maksymilian 1 3:2 (11-4 7-11 11-8 4-11 11-5)
14 Ihas Janusz - Kufel Karol 1 0:3 (7-11 3-11 13-15)
15 Ihas Janusz - Roszkowski Adam 1 3:1 (11-8 8-11 11-8 13-11)
15 Ihas Janusz - Machej Adrian 1 3:0 (11-9 11-9 11-7)
16 Szary Piotr - Ihas Janusz 2 3:0 (11:7, 11:9 11:8)
16 Gryga Rafał - Ihas Janusz 2 1:3 (12:10, 5:11,10:12, 9:11)
18 Ihas Janusz - Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11-2 11-8 11-7)
18 Ihas Janusz - Suchodolski Paweł 1 3:2 (11-4 11-9 8-11 7-11 11-8)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ihas Janusz / Szostok Sebastian - Stec Wacław / Duraj Mariusz 1 3:1 (9-11 12-10 11-8 11-9)
2 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Ihas Janusz / Szostok Sebastian 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
3 Ihas Janusz / Szostok Sebastian - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:1 (11-6 7-11 11-6 11-7)
4 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 2:3 (13:11, 11:9, 9:11, 8:11, 7:11)
5 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Łuczka Jakub / Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (11-5 11-2 10-12 12-10)
6 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 2:3 (5:11,11:8,8:11,11:7,6:11)
7 Ihas Janusz / Szostok Sebastian - Mirek Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 1 3:1 (11-3 8-11 11-9 11-9)
8 Śmieja Zbigniew / Kajstura I Tomasz - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 1:3 (6:11,11:8,7:11,8:11)
9 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - / 1 3:0 (11-0 11-0 11-0)
10 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
11 Duraj Mariusz / Stec Wacław - Szostok Sebastian / Ihas Janusz 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
12 Łosiński Wojciech / Kleta Rafał - Ihas Janusz / Szostok Sebastian 1 1:3 (11:8,8:11,5:11,12:14)
13 Cieślar Marcin / Balcar Jacek - Ihas Janusz / Szostok Sebastian 1 0:3 (5-11, 3-11, 3-11)
14 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 1:3 (11-5 2-11 11-13 8-11)
15 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Massalski Marcin / Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11-5 11-7 11-4)
16 Polok Paweł / Zagajewski Mateusz - Ihas Janusz / Szostok Sebastian 1 1:3 (9;11, 11;13, 11;7, 10;12)
18 Szostok Sebastian / Ihas Janusz - Suchodolski Paweł / Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11-4 11-5 13-11)