Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Sztuka
LKS Lesznianka I Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 września 1971 r.
21
Występy
7
Zwycięstwa
14
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztuka Jacek - Ormaniec Rafał 1 3:1 (12:10, 14:12, 3:11, 11:8)
1 Sztuka Jacek - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
2 Łosiński Wojciech - Sztuka Jacek 2 1:3 (11:13, 13:11, 10:12, 5:11)
2 Kleta Rafał - Sztuka Jacek 2 0:3 (9:11, 6:11, 13:15)
5 Sztuka Jacek - Kajstura I Tomasz 1 1:3 (8:11,11:9,9:11,9:11)
5 Sztuka Jacek - Rój Wojciech 1 1:3 (7:11,9:11,12:10,9:11)
3 Sztuka Jacek - Duraj Mariusz 2 2:3 (6:11, 14:12, 4:11, 11:6, 8:11)
3 Sztuka Jacek - Stec Wacław 2 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11;0)
6 Nowakowski Witold - Sztuka Jacek 2 3:0 (11-7, 11-8, 11-7)
6 Mirek Krzysztof - Sztuka Jacek 2 1:3 (10-12, 4-11, 11-8, 3-11)
8 Durka Tadeusz - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
7 Sztuka Jacek - Massalski Marcin 2 2:3 (11:9,11:8,8:11,1:11,9:11)
7 Sztuka Jacek - Wiecheć Adrian 2 0:3 (9:11,7:11,7:11)
9 Sztuka Jacek - Gryga Rafał 2 0:3 (6:11, 4:11, 8;11)
9 Sztuka Jacek - Puda Piotr 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 1:11)
4 Kufel Karol - Sztuka Jacek 1 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 15:13)
4 Gajewski Adam - Sztuka Jacek 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
10 Kajstura I Tomasz - Sztuka Jacek 2 (11:9,10:12,11:8,13:11)
10 Sobel Artur - Sztuka Jacek 2 (11:9,11:9,11:8)
11 Ramenda Krzysztof - Sztuka Jacek 2 (11:8, 11:8, 5:11, 11:4)
11 Gryga Rafał - Sztuka Jacek 2 (11:6, 6:11, 11:6, 9:11, 13:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztuka Jacek / Dziembała Dawid - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 3:2 (6:11, 3:11, 11:6, 12:10, 11:7)
2 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Sztuka Jacek / Waszut Piotr 1 3:0 (11:5, 11:6, 13:11)
3 Sztuka Jacek / Dziembała Dawid - Stec Wacław / Duraj Mariusz 2 3:2 (10:12, 3:11, 15:13, 11;4, 12:10)
4 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Cieślar Marcin / Sztuka Jacek 2 2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 11:7, 7:11)
5 Sztuka Jacek / Walarus Dariusz - Kajstura I Tomasz / Rój Wojciech 1 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:7)
6 Prochot Krystian / Mirek Krzysztof - Sztuka Jacek / Dziembała Dawid 2 3:2 (8-11, 11-7, 11-4, 8-11, 11-9)
7 Dziembała Dawid / Sztuka Jacek - Roszkowski Adam / Machej Adrian 1 1:3 (11:8,6:11,5:11,7:11)
9 Dziembała Dawid / Sztuka Jacek - Wróbel Paweł / Puda Piotr 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10)
10 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Dziembała Dawid / Sztuka Jacek 1 (11:2,11:6.12:10)
11 Gryga Rafał / Puda Piotr - Sztuka Jacek / Jahn Artur 2 (4-11, 11-6, 11-6, 11-7)