Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Janusz
Friebe
ULKTS I Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 listopada 1970 r.
19
Występy
14
Zwycięstwa
5
Porażki
73.68%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Friebe Janusz - Rus Jacek 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:3,)
2 Rus Maksymilian - Friebe Janusz 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
3 Friebe Janusz - Kajstura I Tomasz 2 3:2 (11:3, 9:11, 9:11, 11:4, 13:11)
3 Friebe Janusz - Sobel Artur 2 3:1 (10:12, 11:3, 11:7, 11:8)
6 Ormaniec Wojciech - Friebe Janusz 2 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
6 Ormaniec Bartłomiej - Friebe Janusz 2 3:2 (11:7, 11:7, 7:11,5:11, 11:7)
4 Wójcik Krzysztof - Friebe Janusz 1 1:3 (10-12, 11-8, 11-13, 11-13)
4 Kralczyński Kornel - Friebe Janusz 1 1:3 (11-13, 9-11, 15-13, 6-11)
7 Wróbel Paweł - Friebe Janusz 1 1:3 (9:11, 3:11, 13:11, 9:11)
7 Polok Paweł - Friebe Janusz 1 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 6:11)
8 Friebe Janusz - Sztwiertnia Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:1)
8 Friebe Janusz - Dziembała Dawid 2 3:2 (8:11, 11:5, 13:11, 11:13, 11:8)
5 Friebe Janusz - Machej Adrian 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:8, 11:4)
5 Friebe Janusz - Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
9 Łuczka Jakub - Friebe Janusz 2 0:3 (11-13, 15-17, 5-11)
11 Friebe Janusz - Ormaniec Bartłomiej 2 (11:7, 11:3, 11:9)
11 Friebe Janusz - Ormaniec Wojciech 2 (11:9, 11:8, 11:7)
10 Stec Wacław - Friebe Janusz 1 (9:11, 10:12, 2:11)
10 Duraj Mariusz - Friebe Janusz 1 (11:9, 11,9, 5:11, 5:11, 2:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Rus Maksymilian / Małysiak Ryszard - Suchodolski Paweł / Friebe Janusz 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
3 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Rój Wojciech / Kajstura II Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
4 Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (12-10, 7-11, 11-4, 14-12)
5 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Massalski Marcin / Wiecheć Adrian 2 3:2 (11:7, 10:12, 11:8, 6:11, 11:9)
6 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
7 Polok Paweł / Ostanek Michał - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:9)
8 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
9 Łuczka Jakub / Juchnik Henryk - Suchodolski Zbigniew / Friebe Janusz 1 0:3 (6-11, 3-11, 4-11)
10 Stec Wacław / Kukla Sabina - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11)
11 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 2 (11:6, 11:6, 11:4)