Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Piech
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 września 1995 r.
44
Występy
22
Zwycięstwa
22
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piech Paweł - Tkocz Marek 2 3:0 (11:0, 11:6, 11:8)
1 Piech Paweł - Suchecki Wacław 2 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 9:11)
2 Piech Paweł - Sobel Artur 2 3:1 (11:8; 7:11; 11:6; 11:7)
2 Piech Paweł - Durka Tadeusz 2 3:2 (10:12; 12:10; 11:5; 7:11; 11:6)
3 Dąbrowski Igor - Piech Paweł 1 1:3 (12:14, 4:11, 11:8, 5:11)
3 Piecowski Mirosław - Piech Paweł 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
5 Zwoliński Mariusz - Piech Paweł 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
5 Szołtysek Artur - Piech Paweł 2 3:1 (11:6, 13:11, 8:11, 11:9)
6 Piech Paweł - Borek Łukasz 2 1:3 (14:16, 11:6, 7:11, 11:13)
6 Piech Paweł - Lasota Marcin 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
7 Płóciennik Marek - Piech Paweł 2 3:1 (12:14, 11:7, 11:4, 11:4)
7 Malecha Maciej - Piech Paweł 2 2:3 (4:11, 11:13, 14:12, 11:6, 8:11)
8 Piech Paweł - Olencki Robert 2 3:0 (11:6; 11:2; 11:3)
8 Piech Paweł - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:6; 12:10: 11:9)
9 Wodniak Michał - Piech Paweł 2 0:3 (6:11, 6:11, 7:11, )
9 Szczepanek Błażej - Piech Paweł 2 0:3 (12:14, 4:11, 7:11, )
10 Piech Paweł - Minda Michał 2 3:1 (11:3; 5:11; 11:4; 11:8)
10 Piech Paweł - Pańczyk Adrian 2 3:1 (11:2; 11:4; 9:11; 11:6)
11 Ostachowski Piotr - Piech Paweł 2 2:3 (9:11, 17:15, 11:13, 12:10, 12:14)
11 Gumiński Krzysztof - Piech Paweł 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:3)
4 Piech Paweł - Rułka Filip 2 0:3 (5:11; 7:11; 7:11)
4 Piech Paweł - Pietraszko Łukasz 2 0:3 (12:14; 6:11; 8:11)
12 Borek Łukasz - Piech Paweł 2 3:2 (11:8, 7:11, 11:2, 5:11, 11:8)
12 Lasota Marcin - Piech Paweł 2 3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:7, 11:7)
14 Piech Paweł - Malecha Maciej 2 0:3 (6:11; 6:11; 2:11)
14 Piech Paweł - Głuszek Wojciech 2 2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 13:11, 6:11)
15 Piech Paweł - Szołtysek Artur 2 0:3 (9:11; 7:11; 10:12)
15 Piech Paweł - Zwoliński Mariusz 2 2:3 (11:7; 11:6; 17:19; 11:13; 8:11)
16 Piech Paweł - Kwodawski Bartosz 2 3:1 (13:11; 8:11; 11:8; 12:10)
16 Piech Paweł - Ostachowski Piotr 2 1:3 (11:7; 4:11; 6:11; 7:11)
17 Sasiak Rafał - Piech Paweł 2 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
17 Olencki Robert - Piech Paweł 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
13 Myszewski Adrian - Piech Paweł 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:8)
13 Pal Waldemar - Piech Paweł 1 3:0 (11:7, 11:8, 13:11)
18 Sobel Artur - Piech Paweł 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:6, 11:4)
18 Durka Tadeusz - Piech Paweł 1 2:3 (11:7, 10:12, 3:11, 11:4, 8:11)
19 Piech Paweł - Szczepanek Błażej 2 3:1 (11:4; 11:4; 6:11; 11:7)
19 Piech Paweł - Wodniak Michał 2 3:2 (11:4; 12:14; 11:6; 3:11; 14:12)
20 Piątek Adam - Piech Paweł 2 0:3 (8;11, 4;11, 4;11)
20 Czyrnia Krzysztof - Piech Paweł 2 1:3 (11;9, 10;12, 2;11, 6;11)
21 Piech Paweł - Mrozek Patryk 1 3:2 (11:6; 11:4; 9:11; 9:11; 11:6)
21 Piech Paweł - Eliasz Adrian 1 1:3 (8:11; 7:11; 11:8; 16:18)
22 Minda Michał - Piech Paweł 2 3:2 (8/11 11/9 6/11 11/6 11/3)
22 Glanowski Jakub - Piech Paweł 2 3:1 (11/9 7/11 11/8 11/9)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon / Piech Paweł - Przewłocki Jacek / Tkocz Marek 1 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:8)
2 Skop Szymon / Piech Paweł - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 0:3 (4:11; 10:12; 9:11)
3 Dąbrowski Igor / Piecowski Mirosław - Bartusik Marek / Piech Paweł 1 2:3 (11:6, 10:12, 11:7, 10:12, 7:11)
4 Skop Szymon / Piech Paweł - Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:9; 5:11; 7:11; 12:10; 10:12)
5 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8)
6 Skop Szymon / Piech Paweł - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
7 Załuski Jakub / Malecha Maciej - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
8 Skop Szymon / Piech Paweł - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 3:0 (17:15; 12:10; 11:7)
9 Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:2 (11:6, 11:13, 10:12, 11:7, 11:8, )
10 Skop Szymon / Piech Paweł - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (11:13; 10:12; 7:11)
11 Masłowski Jakub / Kwodawski Bartosz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
12 Kowol Marek / Lasota Marcin - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:7)
13 Pal Waldemar / Rułka Filip - Adamus Paweł / Piech Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
14 Skop Szymon / Piech Paweł - Galas Michał / Głuszek Wojciech 1 1:3 (11:4, 11:13, 7:11, 8:11)
15 Skop Szymon / Piech Paweł - Cioch Błażej / Szołtysek Artur 1 3:1 (9:11; 12:10; 11:7; 11:9)
16 Skop Szymon / Piech Paweł - Szotek Karol / Masłowski Jakub 1 0:3 (7:11; 8:11; 8:11)
17 Chorąży Maciej / Mleczko Radosław - Skop Szymon / Piech Paweł 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 5:11)
18 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Piech Paweł / Adamus Paweł 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
19 Skop Szymon / Piech Paweł - Linek Adam / Szczepanek Błażej 1 3:2 (11:5; 9:11; 11:7; 6:11; 11:9)
20 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11;4, 11;8, 11;5)
21 Idaczyk Dominik / Piech Paweł - Dąbrowski Igor / Piecowski Bogdan 2 2:3 (2:11; 13:11; 7:11; 11:8; 5:11)
22 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11/9 11/7 11/5)