Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Skop
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 kwietnia 1990 r.
38
Występy
13
Zwycięstwa
25
Porażki
34.21%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon - Przewłocki Jacek 1 3:2 (16:14, 4:11, 5:11, 11:8, 11:8)
1 Skop Szymon - Czyrnia Piotr 1 3:1 (11:6, 13:11, 7:11, 11:9)
2 Skop Szymon - Lewczak Krzysztof 1 3:0 (11:6; 11:8; 13:11)
2 Skop Szymon - Friebe Janusz 1 3:1 (6:11; 11:6; 11:9; 21:19)
5 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:4)
5 Cioch Błażej - Skop Szymon 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:3, 11:3)
6 Skop Szymon - Lasota Mateusz 1 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 2:11)
6 Skop Szymon - Kowol Marek 1 2:3 (9:11, 11:8, 7:11, 12:10, 9:11)
7 Głuszek Wojciech - Skop Szymon 1 3:1 (14:12, 7:11, 11:8, 11:7)
7 Załuski Jakub - Skop Szymon 1 3:0 (11:9, 11:3, 14:12)
8 Skop Szymon - Mleczko Radosław 1 3:2 (9:11; 11:9; 10:12; 11:7; 11:5)
8 Skop Szymon - Chorąży Maciej 1 3:1 (12:10; 5:11; 11:8; 11:6)
9 Linek Adam - Skop Szymon 1 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 13:11, )
9 Jędrzejak Patryk - Skop Szymon 1 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 4:11, )
10 Skop Szymon - Glanowski Jakub 1 3:1 (11:9; 9:11; 11:5; 11:8)
10 Skop Szymon - Piotrowski Tadeusz 1 2:3 (11:5; 13:11; 9:11; 1:11; 3:11)
11 Masłowski Jakub - Skop Szymon 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
11 Kwodawski Bartosz - Skop Szymon 1 2:3 (8:11, 9:11, 11:6, 11:8, 10:12)
4 Skop Szymon - Myszewski Adrian 1 1:3 (5:11; 4:11; 11:9; 3:11)
4 Skop Szymon - Pal Waldemar 1 3:2 (10:12; 11:5; 11:6; 10:12; 11:7)
12 Kowol Marek - Skop Szymon 1 3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:7)
12 Lasota Mateusz - Skop Szymon 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
14 Skop Szymon - Płóciennik Marek 1 0:3 (8:11; 5:11; 8:11)
14 Skop Szymon - Galas Michał 1 2:3 (9:11; 11:8; 9:11; 13:11; 7:11)
15 Skop Szymon - Cioch Błażej 1 1:3 (11:6; 10:12; 6:11; 9:11)
15 Skop Szymon - Ramenda Adam 1 1:3 (11:8; 11:13; 4:11; 6:11)
16 Skop Szymon - Masłowski Jakub 1 1:3 (11:8; 10:12; 8:11; 7:11)
16 Skop Szymon - Gumiński Krzysztof 1 0:3 (8:11; 6:11; 8:11)
17 Chorąży Maciej - Skop Szymon 1 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 5:11, 7:11)
17 Mleczko Radosław - Skop Szymon 1 2:3 (8:11, 8:11, 11:6, 11:9, 6:11)
19 Skop Szymon - Linek Adam 1 0:3 (1:11; 9:11; 4:11)
19 Skop Szymon - Jędrzejak Patryk 1 1:3 (9:11; 11:8; 4:11; 6:11)
20 Przewłocki Jacek - Skop Szymon 1 3:0 (11;5, 11;1, 11;8)
20 Suchecki Wacław - Skop Szymon 1 3:0 (11;5, 11;2, 11;8)
21 Skop Szymon - Eliasz Adrian 1 1:3 (8:11; 7:11; 11:6; 8:11)
21 Skop Szymon - Mrozek Patryk 1 1:3 (7:11; 5:11; 11:9; 7:11)
22 Piotrowski Marcin - Skop Szymon 1 3:1 (11/3 5/11 13/11 11/3)
22 Trela Mateusz - Skop Szymon 1 0:3 (8/11 8/11 6/11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon / Piech Paweł - Przewłocki Jacek / Tkocz Marek 1 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:8)
2 Skop Szymon / Piech Paweł - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 0:3 (4:11; 10:12; 9:11)
4 Skop Szymon / Piech Paweł - Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:9; 5:11; 7:11; 12:10; 10:12)
5 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8)
6 Skop Szymon / Piech Paweł - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
7 Załuski Jakub / Malecha Maciej - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
8 Skop Szymon / Piech Paweł - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 3:0 (17:15; 12:10; 11:7)
9 Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:2 (11:6, 11:13, 10:12, 11:7, 11:8, )
10 Skop Szymon / Piech Paweł - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (11:13; 10:12; 7:11)
11 Masłowski Jakub / Kwodawski Bartosz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
12 Kowol Marek / Lasota Marcin - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:7)
14 Skop Szymon / Piech Paweł - Galas Michał / Głuszek Wojciech 1 1:3 (11:4, 11:13, 7:11, 8:11)
15 Skop Szymon / Piech Paweł - Cioch Błażej / Szołtysek Artur 1 3:1 (9:11; 12:10; 11:7; 11:9)
16 Skop Szymon / Piech Paweł - Szotek Karol / Masłowski Jakub 1 0:3 (7:11; 8:11; 8:11)
17 Chorąży Maciej / Mleczko Radosław - Skop Szymon / Piech Paweł 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 5:11)
19 Skop Szymon / Piech Paweł - Linek Adam / Szczepanek Błażej 1 3:2 (11:5; 9:11; 11:7; 6:11; 11:9)
20 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11;4, 11;8, 11;5)
21 Skop Szymon / Adamus Paweł - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 0:3 (3:11; 11:13; 8:11)
22 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11/9 11/7 11/5)