Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Wróbel
ULKS Pławniowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 marca 1992 r.
15
Występy
4
Zwycięstwa
11
Porażki
26.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Błachuciński Michał - Wróbel Łukasz 2 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 4:11, 7:11)
2 Wróbel Łukasz - Szafarczyk Marek 1 0:3 (3:11,6:11,2:11)
2 Wróbel Łukasz - Noworolnik Adrian 1 0:3 (6:11,10:12,6;11)
3 Dorosławski Dariusz - Wróbel Łukasz 2 0:3 (10/12 10/12 10/12)
3 Zienć Andrzej - Wróbel Łukasz 2 3:0 (11/4 11/8 11/3)
5 Wróbel Łukasz - Wandas Krzysztof 1 3:0 (11:7,11:6,11:3)
5 Wróbel Łukasz - Burkacki Adrian 1 1:3 (11:8,6:11,8:11,10:12)
7 Wróbel Łukasz - Stefaniak Michał 1 1:3 (11:9,8:11,5;11.5:11)
7 Wróbel Łukasz - Szmaj Dominik 1 3:2 (11:7,7:11,11:3,6:11,11:4)
8 Wróbel Łukasz - Wiża Roman 1 0:3 (4:11,7:11,7:11)
8 Wróbel Łukasz - Piwowarski Krzysztof 1 2:3 (11:6,10:12,11:6,9:11,9:11)
11 Kozłowski Jarosław - Wróbel Łukasz 2 (11:6, 11:6, 11:5)
11 Suchecki Wacław - Wróbel Łukasz 2 (11:5, 11:6, 11:6)
12 Wróbel Łukasz - Lolo Leszek 1 (11:7,12;10,11:2)
12 Wróbel Łukasz - Dudek Piotr 1 (11;8,11:8,11:9)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Waldowski Wojciech / Lolo Leszek - Szymański Henryk / Wróbel Łukasz 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 10:12)
2 Szymański Henryk / Wróbel Łukasz - Noworolnik Adrian / Szafarczyk Marek 1 2:3 (9:11,11:7,5:11,14;12,8:11)
3 Szczurek Lucjan / Dorosławski Dariusz - Wróbel Łukasz / Szymański Henryk 1 0:3 (7/11 6/11 7/11)
5 Wróbel Łukasz / Lisok Paweł - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 0:3 (10:12,12:14,7:11)
7 Wróbel Łukasz / Lisok Paweł - Stefaniak Michał / Goniowski Piotr 1 0:3 (7:11,10:12,6:11)
8 Lisok Paweł / Wróbel Łukasz - Wiża Roman / Opozda Rafał 2 0:3 (8:11.8:11.8:11)
11 Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof - Lisok Paweł / Wróbel Łukasz 1 (11:4, 11:3, 11:2)
12 Szymański Henryk / Wróbel Łukasz - Waldowski Wojciech / Lolo Leszek 1 (11:9.11:9,11:8)