Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Kasperski
Fundacja Talent Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 maja 1974 r.
24
Występy
20
Zwycięstwa
4
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof - Kasperski Adam 1 1:3 (7-11, 11-3, 3-11, 5-11)
1 Wróbel Paweł - Kasperski Adam 1 3:0 (11-5, 11-5, 11-9)
2 Kasperski Adam - Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
2 Kasperski Adam - Friebe Janusz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 11:2)
3 Koch Grzegorz - Kasperski Adam 1 0:3 (2-11, 5-11, 10-12)
3 Szczęsnowicz Adam - Kasperski Adam 1 3:0 (11-6, 11-4, 11-7)
4 Kasperski Adam - Rus Maksymilian 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
4 Kasperski Adam - Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:3)
5 Wójcik Krzysztof - Kasperski Adam 2 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:8)
5 Roszkowski Adam - Kasperski Adam 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:6)
6 Kasperski Adam - Sztwiertnia Andrzej 2 3:0 (11:5,11:3,11:5)
6 Kasperski Adam - Dziembała Dawid 2 3:2 (11;8, 10;12, 11;6, 9;11, 11;8)
7 Mrowca Michał - Kasperski Adam 1 0:3 (4-11 12-14 5-11)
7 Ihas Janusz - Kasperski Adam 1 2:3 (12-10 11-9 8-11 8-11 7-11)
8 Kasperski Adam - Kajstura II Tomasz 2 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:5)
8 Kasperski Adam - Kajstura I Tomasz 2 3:1 (11:5,11:9,7:11,11:7)
9 Kleta Rafał - Kasperski Adam 1 1:3 (9:11,8:11,11:7,8:11)
9 Wanat Zdzisław - Kasperski Adam 1 0:3 (4:11,7:11,5:11)
10 Kasperski Adam - Ramenda Krzysztof 2 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:3)
10 Kasperski Adam - Blachura Joanna 2 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:2)
12 Kasperski Adam - 1 3:0 (walkower)
12 Kasperski Adam - 1 3:0 (walkower)
13 Krutak Michał - Kasperski Adam 1 0:3 (5:11, 9:11,11:13)
13 Rus Maksymilian - Kasperski Adam 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Paweł / Ramenda Krzysztof - Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (11-5, 7-11, 9-11, 11-7, 11-9)
2 Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz - Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof 1 3:1 (11-8, 11-9, 5-11, 11-4)
3 Koch Grzegorz / Dzięgiel Michał - Krajewski Arkadiusz / Kasperski Adam 1 0:3 (9-11, 13-15, 9-11)
4 Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz - Krutak Michał / Rus Maksymilian 2 3:1 (11:6, 12:10, 7:11, 11:4)
5 Kralczyński Kornel / Mirek Krzysztof - Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
6 Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz - Nowakowski Witold / Dziembała Dawid 2 3:0 (11;9, 16;14, 11;7)
7 Ihas Janusz / Mrowca Michał - Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11-7 11-8 11-8)
8 Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz - Kajstura I Tomasz / Kajstura I Tomasz 2 2:3 (11:9,6:11,7:11,11:8,4:11)
9 Wanat Zdzisław / Kleta Rafał - Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz 2 2:3 (11:9,12:10,8:11,7;11,4:11)
10 Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz - Puda Piotr / Gryga Rafał 1 1:3 (11:7,8:11,3:11,9:11)
12 Kasperski Adam / Wiecheć Adrian - / 2 3:0 (walkower)
13 Rus Maksymilian / Krutak Michał - Kasperski Adam / Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (11:8, 7:11, 5:!1, 8:11)