Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS The Best Bestwinka
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bestwinka, ul. Dworkowa 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bestwinka, ul. Dworkowa 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Waldemar Fluder
502 382 698
Osoba odpowiedzialna:
Dagmara Sikora
889 905 450
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Bartosz Hoffmann Polska 04.02.2007 9 5 9:5
Bartosz Maga Polska 10.02.2007 6 8 6:8
Patryk Maga Polska 27.07.2005 6 8 6:8
Wiktoria Tekieli Polska 05.04.2010 0 0 0:0
Dominik Pustelnik Polska 19.06.1988 0 0 0:0
Szymon Hoffmann Polska 27.11.1996 0 14 0:14

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
004
1
UKS The Best Bestwinka LITS Meble Anders III Żywiec 6:4 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
007
2
UKS Wiślańskie Orły UKS The Best Bestwinka 4:6 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
011
3
UKS The Best Bestwinka Lesznianka III Leszna Góra 8:2 Szczegóły
2020-11-12
g. 18:00
014
4
Lesznianka II Leszna Góra UKS The Best Bestwinka 10:0 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
020
5
UKS The Best Bestwinka Fundacja Talent II Cieszyn 2:8 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
021
6
UKS The Best Bestwinka MKS IV Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
028
7
MKS Wolf III Czechowice Dziedzice UKS The Best Bestwinka 7:3 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
004
8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
007
9
UKS The Best Bestwinka Lesznianka II Leszna Góra -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
010
10
MKS IV Czechowice Dziedzice UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
013
11
UKS The Best Bestwinka MKS Wolf III Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
019
12
UKS The Best Bestwinka UKS Wiślańskie Orły -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
023
13
LITS Meble Anders III Żywiec UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
028
14
Lesznianka III Leszna Góra UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły