Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Bodnar Michał
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
7 7 0 100%
2. Gala Bartłomiej
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
7 7 0 100%
3. Gawlas Mateusz
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
6 6 0 100%
4. Szary Piotr
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
6 6 0 100%
5. Gala Dawid
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
7 6 1 86%
6. Ostanek Michał
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
5 5 0 100%
7. Halfar Jan
(Fundacja Talent II Cieszyn)
7 5 2 71%
8. Stanek Michael
(Fundacja Talent II Cieszyn)
7 5 2 71%
9. Balcar Jacek
(Lesznianka II Leszna Góra)
7 4 3 57%
10. Seklecki Radosław
(UKS Wiślańskie Orły)
7 4 3 57%
11. Hoffmann Bartosz
(UKS The Best Bestwinka)
7 4 3 57%
12. Lorc Mateusz
(Lesznianka II Leszna Góra)
7 4 3 57%
13. Maga Bartosz
(UKS The Best Bestwinka)
7 4 3 57%
14. Brak Sławomir
(Lesznianka II Leszna Góra)
7 4 3 57%
15. Orszulak Kamil
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
4 3 1 75%
16. Bujok Andrzej
(UKS Wiślańskie Orły)
5 3 2 60%
17. Kozubek Filip
(Fundacja Talent II Cieszyn)
5 3 2 60%
18. Rypień Dariusz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
5 3 2 60%
19. Indeka Weronika
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 2 0 100%
20. Cieślar Marcin
(Lesznianka II Leszna Góra)
2 2 0 100%
21. Pieronek Grzegorz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 2 2 50%
22. Bałoń Robert
(Lesznianka II Leszna Góra)
5 2 3 40%
23. Walczyk Marcin
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
24. Kurek Kamil
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 1 0 100%
25. Bodnar Marcin
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
26. Wiecheć Klaudiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 1 1 50%
27. Twardawa Emilia
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
28. Pietraszko Małgorzata
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 1 1 50%
29. Polok Paweł
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
30. Zając Mikołaj
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
31. Mazur Paweł
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
32. Czyż Daniel
(UKS Wiślańskie Orły)
4 1 3 25%
33. Siedlaczek Andrzej
(Lesznianka III Leszna Góra)
4 1 3 25%
34. Rucka Celina
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 1 3 25%
35. Sudoł Amanda
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 1 3 25%
36. Skrabka Dariusz
(UKS Wiślańskie Orły)
5 1 4 20%
37. Zuziak Wojciech
(LITS Meble Anders III Żywiec)
5 1 4 20%
38. Legierski Marek
(UKS Wiślańskie Orły)
6 1 5 17%
39. Czendlik Wojciech
(Lesznianka III Leszna Góra)
6 1 5 17%
40. Jahn Artur
(Lesznianka III Leszna Góra)
7 1 6 14%
41. Hoffmann Szymon
(UKS The Best Bestwinka)
7 1 6 14%
42. Czendlik Kacper
(Lesznianka III Leszna Góra)
7 1 6 14%
43. Maga Patryk
(UKS The Best Bestwinka)
7 1 6 14%
44. Ramenda Krzysztof
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
45. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 0 1 0%
46. Orszulak Mateusz
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
47. Byrtek Emilia
(Lesznianka III Leszna Góra)
1 0 1 0%
48. Legierski Krzysztof
(UKS Wiślańskie Orły)
1 0 1 0%
49. Gancarczyk Krzysztof
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 0 1 0%
50. Wyroba Robert
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
51. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 0 2 0%
52. Cieślar Nadia
(Lesznianka III Leszna Góra)
3 0 3 0%