Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Bartłomiej Gala
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
14 14 0 100% 14:0
2. Piotr Szary
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
12 12 0 100% 12:0
3. Jacek Balcar
(Lesznianka II Leszna Góra)
14 12 2 86% 12:2
4. Dawid Gala
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
14 12 2 86% 12:2
5. Michał Bodnar
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
14 12 2 86% 12:2
6. Mateusz Gawlas
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
12 11 1 92% 11:1
7. Sławomir Brak
(Lesznianka II Leszna Góra)
14 11 3 79% 11:3
8. Michał Ostanek
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
10 10 0 100% 10:0
9. Mateusz Lorc
(Lesznianka II Leszna Góra)
14 10 4 71% 10:4
10. Jan Halfar
(Fundacja Talent II Cieszyn)
14 9 5 64% 9:5
11. Bartosz Hoffmann
(UKS The Best Bestwinka)
14 9 5 64% 9:5
12. Radosław Seklecki
(UKS Wiślańskie Orły)
14 7 7 50% 7:7
13. Filip Kozubek
(Fundacja Talent II Cieszyn)
11 6 5 55% 6:5
14. Michael Stanek
(Fundacja Talent II Cieszyn)
13 6 7 46% 6:7
15. Patryk Maga
(UKS The Best Bestwinka)
14 6 8 43% 6:8
16. Bartosz Maga
(UKS The Best Bestwinka)
14 6 8 43% 6:8
17. Marek Legierski
(UKS Wiślańskie Orły)
14 6 8 43% 6:8
18. Robert Bałoń
(Lesznianka II Leszna Góra)
10 5 5 50% 5:5
19. Weronika Indeka
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
4 4 0 100% 4:0
20. Paweł Mazur
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
4 4 0 100% 4:0
21. Marcin Cieślar
(Lesznianka II Leszna Góra)
4 4 0 100% 4:0
22. Kamil Orszulak
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
8 4 4 50% 4:4
23. Kacper Czendlik
(Lesznianka III Leszna Góra)
14 4 10 29% 4:10
24. Emilia Twardawa
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
4 3 1 75% 3:1
25. Mikołaj Zając
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
4 3 1 75% 3:1
26. Daniel Czyż
(UKS Wiślańskie Orły)
8 3 5 38% 3:5
27. Dariusz Skrabka
(UKS Wiślańskie Orły)
10 3 7 30% 3:7
28. Andrzej Bujok
(UKS Wiślańskie Orły)
10 3 7 30% 3:7
29. Krzysztof Gancarczyk
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 2 0 100% 2:0
30. Marcin Bodnar
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
2 2 0 100% 2:0
31. Krzysztof Ramenda
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 2 0 100% 2:0
32. Klaudiusz Wiecheć
(Fundacja Talent II Cieszyn)
3 2 1 67% 2:1
33. Małgorzata Pietraszko
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 2 2 50% 2:2
34. Adam Gajewski
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 2 2 50% 2:2
35. Celina Rucka
(Fundacja Talent II Cieszyn)
8 2 6 25% 2:6
36. Wojciech Zuziak
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 2 8 20% 2:8
37. Kamil Kurek
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 1 1 50% 1:1
38. Jarosław Pajączkowski
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 1 1 50% 1:1
39. Maksymilian Rus
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 1 1 50% 1:1
40. Paweł Polok
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
4 1 3 25% 1:3
41. Amanda Sudoł
(LITS Meble Anders III Żywiec)
8 1 7 13% 1:7
42. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders III Żywiec)
8 1 7 13% 1:7
43. Artur Jahn
(Lesznianka III Leszna Góra)
10 1 9 10% 1:9
44. Andrzej Siedlaczek
(Lesznianka III Leszna Góra)
10 1 9 10% 1:9
45. Dariusz Rypień
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 1 9 10% 1:9
46. Mateusz Orszulak
(MKS Wolf III Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:2
47. Marcin Walczyk
(MKS IV Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:2
48. Robert Wyroba
(Fundacja Talent II Cieszyn)
3 0 3 0% 0:3
49. Emilia Byrtek
(Lesznianka III Leszna Góra)
4 0 4 0% 0:4
50. Nadia Cieślar
(Lesznianka III Leszna Góra)
6 0 6 0% 0:6
51. Wojciech Czendlik
(Lesznianka III Leszna Góra)
12 0 12 0% 0:12
52. Szymon Hoffmann
(UKS The Best Bestwinka)
14 0 14 0% 0:14