Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS IV Czechowice Dziedzice
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ligota, ul. Bory 2, SP 3
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, ul. Bory 2, SP 3
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Szary
505 720 869
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Piotr Szary Polska 25.12.2009 12 0 12:0
Mateusz Gawlas Polska 28.12.2009 11 1 11:1
Kamil Orszulak Polska 12.02.2009 4 4 4:4
Weronika Indeka Polska 02.01.2007 4 0 4:0
Paweł Mazur Polska 17.08.1986 4 0 4:0
Mikołaj Zając Polska 05.12.2009 3 1 3:1
Emilia Twardawa Polska 06.05.2009 3 1 3:1
Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 2 0 2:0
Paweł Polok Polska 11.07.2006 1 3 1:3
Maksymilian Gacek Polska 02.02.2010 0 0 0:0
Mikołaj Dudek Polska 18.11.2007 0 0 0:0
Marcin Walczyk Polska 03.07.1988 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
002
1
MKS Wolf III Czechowice Dziedzice MKS IV Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
005
2
Lesznianka II Leszna Góra MKS IV Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
009
3
MKS IV Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
013
4
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
017
5
MKS IV Czechowice Dziedzice UKS Wiślańskie Orły 9:1 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
021
6
UKS The Best Bestwinka MKS IV Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
025
7
MKS IV Czechowice Dziedzice Lesznianka III Leszna Góra 10:0 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
002
8
LITS Meble Anders III Żywiec MKS IV Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-18
g. 18:00
006
9
Lesznianka III Leszna Góra MKS IV Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
010
10
MKS IV Czechowice Dziedzice UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
014
11
UKS Wiślańskie Orły MKS IV Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
018
12
MKS IV Czechowice Dziedzice Lesznianka II Leszna Góra -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
022
13
MKS IV Czechowice Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
025
14
MKS IV Czechowice Dziedzice MKS Wolf III Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły