Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent II Cieszyn
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Cieszyn, Plac Wolności 7b (Sala Gimnastyczna 2 LO im. Mikołaja Kopernika)
Telefon:
791 765 550
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, Plac Wolności 7b (Sala Gimnastyczna 2 LO im. Mikołaja Kopernika)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Massalski Dariusz
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jan Halfar Czechy 04.03.2005 9 5 9:5
Filip Kozubek Polska 04.11.2000 6 5 6:5
Michael Stanek Czechy 15.08.2003 6 7 6:7
Celina Rucka Polska 24.09.2003 2 6 2:6
Klaudiusz Wiecheć Polska 14.06.1996 2 1 2:1
Kamil Kurek Polska 26.05.2001 1 1 1:1
Jarosław Pajączkowski Polska 18.09.1962 1 1 1:1
Jakub Krwawnik Polska 30.10.2008 0 0 0:0
Robert Kalisz Polska 28.08.1964 0 0 0:0
Wiktor Kachno Polska 11.10.1958 0 0 0:0
Robert Wyroba Polska 10.01.1995 0 3 0:3
Konrad Chmielniak Polska 07.11.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
003
1
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wiślańskie Orły 5:5 Szczegóły
2020-10-15
g. 18:00
006
2
Lesznianka III Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 0:10 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
012
3
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka II Leszna Góra 4:6 Szczegóły
2020-10-29
g. 18:00
013
4
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00
020
5
UKS The Best Bestwinka Fundacja Talent II Cieszyn 2:8 Szczegóły
2020-11-19
g. 18:00
022
6
Fundacja Talent II Cieszyn MKS Wolf III Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2020-11-25
g. 17:30
027
7
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 2:8 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
004
8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00
008
9
UKS Wiślańskie Orły Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00
012
10
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2021-04-01
g. 18:00
016
11
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka III Leszna Góra -:- Szczegóły
2021-04-08
g. 18:00
017
12
MKS Wolf III Czechowice Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00
022
13
MKS IV Czechowice Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 18:00
026
14
Lesznianka II Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły