Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Laura Kałużny
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
18 15 3 83% 44:6
2. Estera Razakowska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 13 3 81% 39:9
3. Karolina Rakowska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 14 2 88% 36:6
4. Julia Wójcik
(LZS Victoria Chróścice)
18 17 1 94% 34:2
5. Sabina Wyrobek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
14 11 3 79% 33:9
6. Karolina Januś
(UKTS Sokół Orzesze II)
18 11 7 61% 33:21
7. Aleksandra Górska
(UKS Energia Siewierz)
18 11 7 61% 33:21
8. Maria Toborek
(UKTS Sokół Orzesze II)
18 11 7 61% 33:21
9. Izabela Ksol
(ULKS Ruch Pniów)
18 10 8 56% 30:24
10. Weronika Tomczak
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
14 14 0 100% 28:0
11. Oliwia Gąsior
(UKTS Sokół Orzesze II)
18 14 4 78% 28:8
12. Julia Knap
(UKS Huragan Sosnowiec)
14 9 5 64% 27:15
13. Julia Szemiel
(KU AZS UJD II Częstochowa)
16 9 7 56% 27:21
14. Magdalena Rakowska
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
18 9 9 50% 27:27
15. Milena Kluszewska
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 12 4 75% 25:9
16. Aleksandra Gołębiowska
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
18 12 6 67% 24:12
17. Sandra Stanisławska
(UKTS Sokół Orzesze)
18 12 6 67% 24:14
18. Martyna Zygadło
(UKS Huragan Sosnowiec)
14 8 6 57% 24:18
19. Mariola Świniarska
(ULKS Ruch Pniów)
17 8 9 47% 24:27
20. Natalia Pawelec
(LZS Victoria Chróścice)
18 7 11 39% 21:33
21. Izabela Matros
(LZS Victoria Chróścice)
18 7 11 39% 21:33
22. Dorota Paluch
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
10 10 0 100% 20:0
23. Zuzanna Grzesińska
(UKS Huragan Sosnowiec)
14 10 4 71% 20:8
24. Maria Gralok
(ULKS Ruch Pniów)
15 10 5 67% 20:10
25. Kinga Falarz
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 6 0 100% 18:0
26. Amelia Wiącek
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
12 9 3 75% 18:6
27. Justyna Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze II)
18 9 9 50% 18:18
28. Aneta Myrmus
(UKS Energia Siewierz)
17 6 11 35% 18:33
29. Patrycja Paszek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
6 6 0 100% 16:0
30. Martyna Radzik
(UKTS Sokół Orzesze)
18 5 13 28% 15:39
31. Julia Jurczyk
(LZS Victoria Chróścice)
8 6 2 75% 12:4
32. Bogusława Majewska
(UKS Huragan Sosnowiec)
14 6 8 43% 12:16
33. Wiktoria Nawara
(UKS Energia Siewierz)
18 6 12 33% 12:24
34. Klaudia Mazur
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
18 4 14 22% 12:42
35. Maria Gulba
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
18 4 14 22% 8:28
36. Anna Kubiak
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 2 0 100% 6:0
37. Natalia Młynek
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 6:0
38. Nadia Kloczkowska
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
3 3 0 100% 6:0
39. Sylwia Pawelec
(LZS Victoria Chróścice)
10 3 7 30% 6:14
40. Monika Baraniok
(UKTS Sokół Orzesze)
14 3 11 21% 6:22
41. Agnieszka Fliszkiewicz
(ULKS Ruch Pniów)
17 3 14 18% 6:28
42. Natalia Rogowicz
(UKS Energia Siewierz)
18 3 15 17% 6:30
43. Zuzanna Majewska
(UKS Huragan Sosnowiec)
8 2 6 25% 5:15
44. Dominika Bylica
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
4 2 2 50% 4:4
45. Hanna Szymańska
(UKS Energia Siewierz)
1 1 0 100% 3:0
46. Aleksandra Jezik
(KU AZS UJD II Częstochowa)
6 1 5 17% 3:15
47. Dajana Jastrzębska
(UKTS Sokół Orzesze)
16 1 15 6% 3:45
48. Alina Zborowska
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
1 1 0 100% 2:0
49. Kinga Krawczyk
(UKTS Sokół Orzesze)
6 1 5 17% 2:10
50. Maja Bladocha
(KU AZS UJD II Częstochowa)
16 1 15 6% 2:30
51. Nadine Brachaczek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 0 2 0% 0:4
52. Joanna Ślęczka
(ULKS Ruch Pniów)
2 0 2 0% 0:4
53. Julia Bartoszek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 0 2 0% 0:6
54. Agnieszka Kukurudza
(ULKS Ruch Pniów)
3 0 3 0% 0:7
55. Alicja Gruca
(KU AZS UJD II Częstochowa)
10 0 10 0% 0:30
56. Zuzanna Pawełczak
(KU AZS UJD II Częstochowa)
16 0 16 0% 0:32