Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Energia Siewierz
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Hala Sportowa Odziału Przedszkolnego przy sp nr 2 , ul Długa 2, Siewierz
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa Odziału Przedszkolnego przy sp nr 2 , ul Długa 2, Siewierz
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Duch
508 608 788
Osoba odpowiedzialna:
Adam Soliło
509 919 351
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Aleksandra Górska Polska 11.08.2000 11 7 33:21
Aneta Myrmus Polska 17.07.1981 6 11 18:33
Wiktoria Nawara Polska 23.10.2007 6 12 12:24
Natalia Rogowicz Polska 06.10.2009 3 15 6:30
Hanna Szymańska Polska 13.08.2011 1 0 3:0
Nina Bujna Polska 16.01.2012 0 0 0:0
Natalia Bronikowska Polska 22.08.2012 0 0 0:0
Zofia Przemyk Polska 09.09.2013 0 0 0:0
Paulina Dorobisz Polska 27.07.2009 0 0 0:0
Kamila Bochenek Polska 23.08.2011 0 0 0:0
Maria Przemyk Polska 29.04.2011 0 0 0:0
Lena Srebniak Polska 01.02.2011 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-02
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 1
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LK 2
UKS Energia Siewierz MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LK 3
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LK 4
UKTS Sokół Orzesze II UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LK 5
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LK 6
ULKS Ruch Pniów UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LK 7
UKS Energia Siewierz UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LK 8
LZS Victoria Chróścice UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-03-03
g. 17:30
W: pozytywna
003
2LK 10
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-03-10
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LK 11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
012
2LK 12
UKS Energia Siewierz JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-03-26
g. 18:30
020
2LK 13
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-04-09
g. 18:00
021
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-04-14
g. 17:30
030
2LK 15
UKS Energia Siewierz MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-04-21
g. 17:30
032
2LK 16
UKS Energia Siewierz ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-04-28
g. 17:30
039
2LK 17
UKS Energia Siewierz LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-05-07
g. 19:00
043
2LK 18
UKS Huragan Sosnowiec UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło