Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
502298539
E-mail:
ukts.sokolorzesze@gmail.com,
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Uczniowska 1, sp nr 7 w Orzeszu - Gardowicach
Prezes Klubu:
Grzegorz Jurowicz
502298539
Osoba odpowiedzialna:
Sandra Stanisławska
506650415
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Sandra Stanisławska Polska 09.10.1995 12 6 24:14
Martyna Radzik Polska 07.08.2002 5 13 15:39
Monika Baraniok Polska 03.04.1996 3 11 6:22
Dajana Jastrzębska Polska 01.03.1996 1 15 3:45
Kinga Krawczyk Polska 03.03.2002 1 5 2:10
Wiktoria Staroń Polska 07.04.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół Orzesze II 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 2
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LK 3
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LK 4
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-11-06
g. 18:30
W: pozytywna
025
2LK 5
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2020-11-13
g. 18:30
W: pozytywna
026
2LK 6
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2020-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
037
2LK 8
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-03-03
g. 18:30
W: pozytywna
002
2LK 10
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-03-12
g. 18:30
W: pozytywna
010
2LK 11
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-03-19
g. 18:30
011
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-03-26
g. 18:30
020
2LK 13
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-04-06
g. 18:00
022
2LK 14
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-04-13
g. 19:00
029
2LK 15
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-04-23
g. 18:00
033
2LK 16
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-04-30
g. 18:30
038
2LK 17
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-05-07
g. 18:00
044
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze II UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek