Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KU AZS UJD II Częstochowa
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Częstochowa, ul. Zbierskiego 6, Akademickie Centrum Sportowe
Telefon:
607 162 492
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Częstochowa, ul. Zbierskiego 6, Akademickie Centrum Sportowe
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Pięta Wiesław
607 162 492
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
:Butterfly
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Julia Szemiel Polska 05.12.1999 9 7 27:21
Aleksandra Jezik Polska 24.04.2005 1 5 3:15
Maja Bladocha Polska 18.01.2007 1 15 2:30
Zuzanna Pawełczak Polska 27.09.2007 0 16 0:32
Alicja Gruca Polska 22.11.2005 0 10 0:30
Joanna Narkiewicz Polska 11.11.1975 0 0 0:0
Aleksandra Pięta Polska 02.05.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 1
LZS Victoria Chróścice KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG:
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 2
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-10-23
g. 18:00
W: negatywna
013
2LK 3
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Patrycja Paszek
2020-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LK 5
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze II 1:9 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
031
2LK 7
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LK 8
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LK 9
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 1:9 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 10
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-03-12
g. 18:00
006
2LK 11
KU AZS UJD II Częstochowa LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-03-19
g. 18:30
011
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-03-26
g. 19:00
016
2LK 13
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-04-09
g. 18:00
021
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-04-16
g. 18:00
026
2LK 15
UKTS Sokół Orzesze II KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-04-23
g. 18:00
031
2LK 16
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-04-28
g. 18:30
036
2LK 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-05-07
g. 18:00
041
2LK 18
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta