Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze II
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
502298539
E-mail:
ukts.sokolorzesze@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Uczniowska 1, sp nr 7 w Orzeszu - Gardowicach
Prezes Klubu:
Grzegorz Jurowicz
502298539
Osoba odpowiedzialna:
Czesław Toborek
501414657
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Karolina Januś Polska 23.03.1999 11 7 33:21
07518 Maria Toborek Polska 25.02.2008 11 7 33:21
Oliwia Gąsior Polska 03.10.2007 14 4 28:8
Justyna Czyrnia Polska 16.07.2005 9 9 18:18
Anna Kulas Polska 03.11.2002 0 0 0:0
Kornelia Piontek Polska 26.04.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół Orzesze II 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LK 2
UKTS Sokół Orzesze II JKTS II Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 3
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze II 7:3 Szczegóły
SG:
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LK 4
UKTS Sokół Orzesze II UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LK 5
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze II 3:7 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze II 1:9 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LK 7
UKTS Sokół Orzesze II ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LK 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze II 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
043
2LK 9
UKTS Sokół Orzesze II LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-03-03
g. 17:30
W: pozytywna
003
2LK 10
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 11
UKTS Sokół Orzesze II MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LK 12
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-03-26
g. 18:00
017
2LK 13
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG:
2021-04-09
g. 18:00
025
2LK 14
UKTS Sokół Orzesze II UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2021-04-16
g. 18:00
026
2LK 15
UKTS Sokół Orzesze II KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-04-23
g. 18:00
035
2LK 16
UKTS Sokół Orzesze II MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-04-30
g. 19:30
037
2LK 17
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-05-07
g. 18:00
044
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze II UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek