Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS IV Gliwice
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kossaka 1, 44-102 Gliwice
Telefon:
607442978
E-mail:
ktsgliwice@gmail.com
WWW:
ktsgliwice.com
Adres hali podstawowej:
Centrum Sportowo-Kulturalne "Łabędź", ul. Partyzantów 25 Gliwice
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer
607442978
dario-81@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Piwowarski
602 667 977
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607442978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07544 Piotr Zemła Polska 18.11.1969 28 2 28:2
07537 Paweł Stefanów Polska 03.06.1975 28 7 28:7
07533 Krzysztof Piwowarski Polska 18.07.1979 25 11 25:11
07532 Rafał Opozda Polska 02.05.1974 14 8 14:8
07545 Marcin Zygmunt Polska 25.11.1970 6 11 6:11
10845 Jarosław Kozłowski Polska 14.10.1975 1 3 1:3
Jan Ciepiał Polska 10.06.1979 0 0 0:0
Piotr Sikorski Polska 05.02.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-01
g. 19:00
1
1
KTS IV Gliwice KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
2021-10-06
g. 18:00
10
2
ULKS Ruch Pniów KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
12
3
KTS IV Gliwice TTS Polonia III Bytom 9:1 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:00
19
4
LKS Naprzód Świbie KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
2021-10-29
g. 19:00
23
5
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2021-11-03
g. 19:00
28
6
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
2021-12-13
g. 19:00
34
7
KTS IV Gliwice LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
2022-01-19
g. 19:00
37
8
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
2021-12-17
g. 19:00
45
9
KTS IV Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 8:2 Szczegóły
2022-01-24
g. 18:00
2
10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
2022-02-24
g. 18:00
9
11
TTS Polonia III Bytom KTS IV Gliwice 3:7 Szczegóły
2022-04-13
g. 18:00
13
12
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
2022-03-11
g. 19:00
18
13
KTS IV Gliwice UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2022-03-18
g. 19:00
24
14
KTS IV Gliwice LKS Naprzód Świbie 8:2 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:00
27
15
KTS V Gliwice KTS IV Gliwice 3:7 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:00
35
16
LKS Strażak Mikołów KTS IV Gliwice 5:5 Szczegóły
2022-04-08
g. 19:00
36
17
KTS IV Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
2022-04-29
g. 19:00
45
18
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły