Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Grzegorz Iwaniuk
(LKS Młodość Rudno)
36 36 0 100% 36:0
2. Mateusz Burkacki
(LKS Młodość Rudno)
36 34 2 94% 34:2
3. Piotr Brożek
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
34 29 5 85% 29:5
4. Piotr Zemła
(KTS IV Gliwice)
30 28 2 93% 28:2
5. Paweł Stefanów
(KTS IV Gliwice)
35 28 7 80% 28:7
6. Marek Szafarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
36 28 8 78% 28:8
7. Krzysztof Piwowarski
(KTS IV Gliwice)
36 25 11 69% 25:11
8. Radosław Młynarczyk
(LKS Strażak Mikołów)
30 23 7 77% 23:7
9. Oliwier Sokołowski
(KTS V Gliwice)
32 23 9 72% 23:9
10. Marcin Krause
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
28 20 8 71% 20:8
11. Krzysztof Nowak
(LKS Młodość Rudno)
32 20 12 63% 20:12
12. Marian Lebek
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
22 19 3 86% 19:3
13. Mateusz Błajet
(TTS Polonia III Bytom)
30 19 11 63% 19:11
14. Robert Kostępski
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
30 18 12 60% 18:12
15. Adrian Noworolnik
(LKS Strażak Mikołów)
32 18 14 56% 18:14
16. Andrzej Adamczyk
(LKS Strażak Mikołów)
26 17 9 65% 17:9
17. Oskar Sokołowski
(KTS V Gliwice)
29 17 12 59% 17:12
18. Marcin Gdynia
(LKS Naprzód Świbie)
32 17 15 53% 17:15
19. Adrian Burkacki
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
24 16 8 67% 16:8
20. Rafał Ptok
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
30 16 14 53% 16:14
21. Dariusz Sawicki
(LKS Młodość Rudno)
31 16 15 52% 16:15
22. Zbigniew Olszyna
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
34 16 18 47% 16:18
23. Dariusz Dorosławski
(LKS Naprzód Świbie)
34 15 19 44% 15:19
24. Tadeusz Wandas
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
35 15 20 43% 15:20
25. Rafał Opozda
(KTS IV Gliwice)
22 14 8 64% 14:8
26. Michał Durda
(KTS V Gliwice)
27 12 15 44% 12:15
27. Mirosław Knapik
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
32 12 20 38% 12:20
28. Rudolf Steuer
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
34 12 22 35% 12:22
29. Stanisław Frasek
(ULKS Ruch Pniów)
36 11 25 31% 11:25
30. Mirosław Kapica
(LKS Strażak Mikołów)
16 10 6 63% 10:6
31. Tomasz Bluszcz
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
26 10 16 38% 10:16
32. Dawid Stużyński
(KTS V Gliwice)
20 9 11 45% 9:11
33. Andrzej Zienć
(LKS Naprzód Świbie)
16 8 8 50% 8:8
34. Grzegorz Procek
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
10 7 3 70% 7:3
35. Adrian Peczalka
(ULKS Ruch Pniów)
18 7 11 39% 7:11
36. Piotr Klencz
(LKS Naprzód Świbie)
23 7 16 30% 7:16
37. Lucjan Szczurek
(LKS Naprzód Świbie)
35 7 28 20% 7:28
38. Marek Kądziela
(TTS Polonia III Bytom)
6 6 0 100% 6:0
39. Dawid Gala
(KTS V Gliwice)
8 6 2 75% 6:2
40. Michał Wolny
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
16 6 10 38% 6:10
41. Marcin Zygmunt
(KTS IV Gliwice)
17 6 11 35% 6:11
42. Dawid Kwaśniok
(ULKS Ruch Pniów)
34 6 28 18% 6:28
43. Rafał Lukoszek
(LKS Młodość Rudno)
9 5 4 56% 5:4
44. Zbigniew Olejnik
(TTS Polonia III Bytom)
20 5 15 25% 5:15
45. Piotr Wróbel
(TTS Polonia III Bytom)
28 5 23 18% 5:23
46. Mieczysław Jeweczko
(TTS Polonia III Bytom)
20 4 16 20% 4:16
47. Mirosław Borowczak
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
20 4 16 20% 4:16
48. Mariusz Pietrzyk
(ULKS Ruch Pniów)
30 4 26 13% 4:26
49. Mariusz Łęczycki
(TTS Polonia III Bytom)
10 3 7 30% 3:7
50. Robert Stasiak
(ULKS Ruch Pniów)
16 3 13 19% 3:13
51. Wojciech Szczyrba
(LKS Strażak Mikołów)
2 2 0 100% 2:0
52. Łukasz Strof
(KTS V Gliwice)
2 2 0 100% 2:0
53. Bartłomiej Gala
(KTS V Gliwice)
3 2 1 67% 2:1
54. Łukasz Francka
(TTS Polonia III Bytom)
11 2 9 18% 2:9
55. Krzysztof Wandas
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
24 2 22 8% 2:22
56. Dariusz Steuer
(KTS V Gliwice)
2 1 1 50% 1:1
57. Piotr Kożuszek
(LKS Naprzód Świbie)
2 1 1 50% 1:1
58. Stefan Miszka
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
2 1 1 50% 1:1
59. Michał Bodnar
(KTS V Gliwice)
3 1 2 33% 1:2
60. Oskar Paruch
(KTS V Gliwice)
4 1 3 25% 1:3
61. Jarosław Kozłowski
(KTS IV Gliwice)
4 1 3 25% 1:3
62. Iwona Ogońska
(UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze)
12 1 11 8% 1:11
63. Jacek Groyecki
(TTS Polonia III Bytom)
16 1 15 6% 1:15
64. Marcin Machał
(KTS V Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
65. Daniel Knevels
(KTS V Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
66. Tadeusz Lechowski
(LKS Strażak Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
67. Marek Wolny
(UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska)
2 0 2 0% 0:2
68. Mariusz Kotyrba
(LKS Naprzód Świbie)
2 0 2 0% 0:2
69. Piotr Sikorski
(KTS V Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
70. Zbigniew Wiża
(TTS Polonia III Bytom)
3 0 3 0% 0:3
71. Szymon Cichorczyk
(ULKS Ruch Pniów)
10 0 10 0% 0:10
72. Marian Strzałka
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
17 0 17 0% 0:17