Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS Polonia III Bytom
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Bytom, ul. Nickla 143a (wymiennikownia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Napierała Michał
502 617 335
Osoba odpowiedzialna:
Balcerzak Marcin
666 334 129
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Butterfly S40
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10327 Mateusz Błajet Polska 04.03.1996 19 11 19:11
09959 Marek Kądziela Polska 08.03.1982 6 0 6:0
Piotr Wróbel Polska 15.12.1988 5 23 5:23
Zbigniew Olejnik Polska 29.11.1972 5 15 5:15
Mieczysław Jeweczko Polska 01.01.1961 4 16 4:16
Mariusz Łęczycki Polska 21.04.1974 3 7 3:7
Łukasz Francka Polska 02.01.1986 2 9 2:9
Jacek Groyecki Polska 06.11.1960 1 15 1:15
Zbigniew Wiża Polska 11.04.1970 0 3 0:3
Grzegorz Krupa Polska 06.03.1963 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 19:00
3
1
LKS Młodość Rudno TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
2021-10-07
g. 18:00
9
2
TTS Polonia III Bytom UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
12
3
KTS IV Gliwice TTS Polonia III Bytom 9:1 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
20
4
TTS Polonia III Bytom ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
2021-10-29
g. 19:00
21
5
KTS V Gliwice TTS Polonia III Bytom 9:1 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
30
6
LKS Naprzód Świbie TTS Polonia III Bytom 7:3 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
32
7
TTS Polonia III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2021-11-24
g. 19:00
39
8
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:00
43
9
TTS Polonia III Bytom LKS Strażak Mikołów 1:9 Szczegóły
2022-01-25
g. 18:00
3
10
LKS Strażak Mikołów TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
2022-02-24
g. 18:00
9
11
TTS Polonia III Bytom KTS IV Gliwice 3:7 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:00
12
12
TTS Polonia III Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2022-03-07
g. 18:00
20
13
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
2022-03-17
g. 19:00
21
14
ULKS Ruch Pniów TTS Polonia III Bytom 4:6 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
30
15
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
32
16
TTS Polonia III Bytom UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
39
17
TTS Polonia III Bytom LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
43
18
TTS Polonia III Bytom KTS V Gliwice 6:4 Szczegóły