Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Młodość Rudno
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Rudziniec, Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudzińcu , ul. Gliwicka nr 5
Telefon:
725 545 092
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Nowak Henryk
725 545 092
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09918 Grzegorz Iwaniuk Polska 30.09.1972 36 0 36:0
09917 Mateusz Burkacki Polska 09.03.1991 34 2 34:2
09920 Krzysztof Nowak Polska 23.06.1993 20 12 20:12
09922 Dariusz Sawicki Polska 17.02.1987 16 15 16:15
09919 Rafał Lukoszek Polska 18.01.1984 5 4 5:4
09921 Michał Nowak Polska 28.11.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 19:00
3
1
LKS Młodość Rudno TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
2021-10-06
g. 18:00
8
2
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
2021-10-13
g. 19:00
14
3
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2021-10-20
g. 19:00
17
4
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
2021-10-27
g. 19:00
25
5
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
2021-11-03
g. 19:00
26
6
LKS Młodość Rudno KTS V Gliwice 6:4 Szczegóły
2021-11-10
g. 18:00
35
7
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2022-01-19
g. 19:00
37
8
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
2021-12-09
g. 19:00
44
9
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
2022-03-23
g. 19:00
1
10
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
2022-02-07
g. 18:00
10
11
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2022-03-03
g. 18:00
12
12
TTS Polonia III Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2022-03-09
g. 19:00
19
13
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 8:2 Szczegóły
2022-03-16
g. 19:00
23
14
LKS Młodość Rudno UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
2022-03-30
g. 19:00
28
15
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
2022-04-08
g. 19:00
34
16
KTS V Gliwice LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
2022-04-20
g. 19:30
37
17
LKS Strażak Mikołów LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
2022-04-29
g. 19:00
45
18
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły