Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KU AZS UJD III Częstochowa
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  Wiesław Pięta
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
607 162 492
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Częstochowa, ul. Zbierskiego 6,
Akademickie Centrum Sportowe
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Pięta
607 162 492
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2. KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3. KTS Gliwice 16 22 88:72
4. UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5. ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7. JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8. UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9. KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116
10. 0 0 :
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00183 Julia Szemiel Polska 05.12.1999 14 16 26:32
00191 Magdalena Rakowska Polska 22.04.2005 6 22 18:62
00190 Klaudia Mazur Polska 10.04.2003 8 23 18:59
00189 Aleksandra Jezik Polska 24.04.2005 8 19 17:50
08251 Kinga Gradek Polska 05.07.2010 0 2 0:2
08241 Aleksandra Pięta Polska 02.05.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-15
g. 18:30
W: pozytywna
001
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa KU AZS UJD III Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-10-26
g. 19:30
W: pozytywna
011
2LK 3
JKTS I Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD III Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 4
KU AZS UJD III Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-11-16
g. 19:30
W: negatywna
018
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD III Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Maciejewska Paszek
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LK 6
KU AZS UJD III Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-12-14
g. 19:00
W: pozytywna
025
2LK 7
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD III Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LK 8
KTS Gliwice KU AZS UJD III Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LK 9
KU AZS UJD III Częstochowa ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-02-08
g. 18:00
W: negatywna
001
2LK 10
KU AZS UJD III Częstochowa JKTS I Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
008
2LK 11
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD III Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 12
KU AZS UJD III Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 13
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD III Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LK 14
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD III Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-05-09
g. 17:00
W: pozytywna
023
2LK 15
KU AZS UJD III Częstochowa KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LK 16
KU AZS UJD III Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LK 17
KU AZS UJD III Częstochowa KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta