Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2. KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3. KTS Gliwice 16 22 88:72
4. UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5. ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7. JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8. UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9. KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116
10. 0 0 :
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Paszek Agata
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
16 15 1 94%
2. Wyrobek Sabina
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
16 15 1 94%
3. Falarz Kinga
(KU AZS UJD II Częstochowa)
15 14 1 93%
4. Zając Karolina
(KU AZS UJD II Częstochowa)
16 14 2 88%
5. Wrzosek Diana
(KU AZS UJD II Częstochowa)
16 12 4 75%
6. Rakowska Karolina
(KU AZS UJD II Częstochowa)
16 12 4 75%
7. Kubiak Anna
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
12 10 2 83%
8. Ciesielska Agata
(KTS Gliwice)
15 10 5 67%
9. Szabat Patrycja
(KTS Gliwice)
15 10 5 67%
10. Rusin Anna
(KTS Gliwice)
14 9 5 64%
11. Kaniecka Dorota
(KTS Gliwice)
16 9 7 56%
12. Kałużny Laura
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
9 8 1 89%
13. Krawczyk Kinga
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
12 8 4 67%
14. Świniarska Mariola
(ULKS Ruch Pniów)
14 8 6 57%
15. Ksol Izabela
(ULKS Ruch Pniów)
14 8 6 57%
16. Majewska Zuzanna
(UKS Huragan Sosnowiec)
12 7 5 58%
17. Kopyra Barbara
(ULKS Ruch Pniów)
13 7 6 54%
18. Gralok Maria
(ULKS Ruch Pniów)
14 7 7 50%
19. Tomczak Weronika
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
15 7 8 47%
20. Urbańczyk Anna
(UKTS Sokół Orzesze)
11 6 5 55%
21. Stanisławska Sandra
(UKTS Sokół Orzesze)
14 6 8 43%
22. Mazur Klaudia
(KU AZS UJD III Częstochowa)
14 6 8 43%
23. Szemiel Julia
(KU AZS UJD III Częstochowa)
15 6 9 40%
24. Knap Julia
(UKS Huragan Sosnowiec)
12 5 7 42%
25. Paluch Dorota
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
4 4 0 100%
26. Mikołajec Patrycja
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
6 4 2 67%
27. Majewska Bogusława
(UKS Huragan Sosnowiec)
9 4 5 44%
28. Zygadło Martyna
(UKS Huragan Sosnowiec)
11 4 7 36%
29. Kulas Anna
(UKTS Sokół Orzesze)
11 4 7 36%
30. Kloczkowska Nadia
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
11 4 7 36%
31. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
12 4 8 33%
32. Radzik Martyna
(UKTS Sokół Orzesze)
12 4 8 33%
33. Kluszewska Milena
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
14 4 10 29%
34. Potempa Roksana
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
8 3 5 38%
35. Pustelnik Kamila
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
11 3 8 27%
36. Bryś Natalia
(KTS Gliwice)
3 2 1 67%
37. Gulba Maria
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 2 6 25%
38. Mika Patrycja
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
12 2 10 17%
39. Koźluk Dominika
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
14 2 12 14%
40. Rakowska Magdalena
(KU AZS UJD III Częstochowa)
14 2 12 14%
41. Jezik Aleksandra
(KU AZS UJD III Częstochowa)
15 2 13 13%
42. Kot Kornelia
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 1 0 100%
43. Zborowska Alina
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
3 1 2 33%
44. Ochman Agnieszka
(UKS Huragan Sosnowiec)
5 1 4 20%
45. Mila Wiktoria
(KU AZS UJD II Częstochowa)
1 0 1 0%
46. Usarek Malwina
(KTS Gliwice)
1 0 1 0%
47. Gumula Renata
(JKTS I Jastrzębie Zdrój)
1 0 1 0%
48. Kołodziejczyk Emilia
(ULKS Ruch Pniów)
1 0 1 0%
49. Gąsior Oliwia
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
50. Loewe Patrycja
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0%
51. Gradek Kinga
(KU AZS UJD III Częstochowa)
1 0 1 0%
52. Grela Martyna
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0%
53. Sójka Anna
(UKTS Sokół Orzesze)
4 0 4 0%
54. Tkocz Julia
(UKTS Sokół Orzesze)
6 0 6 0%