Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Sopel
Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2018/2019

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
128
2
UKS Feniks Pyskowice LKS Grom Złota Dama Poczesna Jan Sopel 2:8 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
145
4
UKS Feniks Pyskowice KS Orthomedyk Spin Częstochowa Jan Sopel 3:7 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
137
2
UKS Feniks II Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska Jan Sopel 0:10 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
004
1
ULKS Ruch Pniów KTS Gliwice Jan Sopel 2:8 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
138
3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice Jan Sopel 5:5 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
162
6
UKS Feniks Pyskowice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Jan Sopel 5:5 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
179
8
UKS Feniks Pyskowice ATS Ligota Łabędzka Jan Sopel 2:8 Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
164
7
UKS Feniks II Pyskowice STS Żernica Jan Sopel 2:8 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
196
10
UKS Feniks Pyskowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry Jan Sopel 3:7 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
190
11
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno Jan Sopel 2:8 Szczegóły
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
031
8
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry Jan Sopel 7:3 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
001
12
ULKS Ruch Pniów UKS Wolej Ruda Śląska Jan Sopel 2:8 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
230
14
UKS Feniks Pyskowice UKS Ikar Mierzęcice Jan Sopel 1:9 Szczegóły
2019-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
024
15
UKS Feniks II Pyskowice TTS POLONIA III Bytom Jan Sopel 4:6 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
029
16
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód Świbie Jan Sopel 4:6 Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
032
17
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno Jan Sopel 4:6 Szczegóły
2019-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
18
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice Jan Sopel 10:0 Szczegóły
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
047
19
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów Jan Sopel 5:5 Szczegóły
2019-03-29
g. 18:00
W: pozytywna
015
13
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD III Częstochowa Jan Sopel 7:3 Szczegóły
2019-04-03
g. 18:00
W: pozytywna
040
20
UKS Feniks Pyskowice TRS Millenium Myszków Jan Sopel 4:6 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
060
21
UKS Feniks II Pyskowice ATS II Ligota Łabędzka Jan Sopel 9:1 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
022
15
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa Jan Sopel 3:7 Szczegóły
2019-04-19
g. 18:00
W: negatywna
025
16
ULKS Ruch Pniów JKTS I Jastrzębie Zdrój Jan Sopel 0:10 Szczegóły
2019-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
031
17
ULKS Ruch Pniów JKTS II Jastrzębie Zdrój Jan Sopel 5:5 Szczegóły