Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Jakub Hereta

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Gimnastyczna SP NR 7 w Orzeszu - Gardawicach, ul. Uczniowska 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Anna Sójka
513 294 061
Osoba odpowiedzialna:
Anna Urbańczyk , Grzegorz Jurowicz
508 974 803, 502 298 539
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Hanno
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 14 28 127:13
2. KU AZS UJD II Częstochowa 14 26 114:26
3. KTS Gliwice 13 18 72:58
4. UKS Huragan Sosnowiec 14 13 58:82
5. ULKS Ruch Pniów 14 12 59:81
6. JKTS II Jastrzębie Zdrój 14 9 52:88
7. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 8 52:88
8. UKTS Sokół Orzesze 15 8 55:95
9. KU AZS UJD III Częstochowa 14 4 41:99
10. 0 0 :
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02804 Anna Urbańczyk Polska 21.08.1993 19 2 46:5
02803 Sandra Stanisławska Polska 09.10.1995 6 21 18:63
04168 Anna Sójka Polska 04.11.1993 7 10 15:22
02807 Anna Kulas Polska 03.11.2002 4 15 11:41
02813 Julia Tkocz Polska 15.04.2005 4 13 8:26
02811 Martyna Radzik Polska 07.08.2002 3 14 6:35
Oliwia Gąsior Polska 03.10.2007 2 0 4:0
02798 Monika Baraniok Polska 03.04.1996 0 0 0:0
02791 Patrycja Loewe Polska 03.05.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
003
2LK 1
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 2
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LK 3
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: ? Woźniak
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
017
2LK 5
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-12-14
g. 19:00
W: pozytywna
025
2LK 7
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD III Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LK 8
JKTS I Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LK 9
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
004
2LK 10
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-13
g. 19:00
W: pozytywna
007
2LK 11
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2019-03-22
g. 19:00
W: pozytywna
010
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: ? Woźniak
2019-03-29
g. 19:00
W: pozytywna
013
2LK 13
UKTS Sokół Orzesze JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-04-05
g. 19:30
W: pozytywna
019
2LK 14
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2019-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LK 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LK 16
KU AZS UJD III Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-05-17
g. 19:00
036
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz