Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oskar
Sokołowski
KTS V Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 kwietnia 2007 r.
29
Występy
17
Zwycięstwa
12
Porażki
58.62%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zygmunt Marcin - Sokołowski Oskar 1 2:3 (7:11, 16:14, 11:6, 5:11, 4:11)
1 Zemła Piotr - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:8)
2 Brożek Piotr - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
2 Kostępski Robert - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
3 Sokołowski Oskar - Kwaśniok Dawid 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
3 Sokołowski Oskar - Frasek Stanisław 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
4 Szafarczyk Marek - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11-5, 11-3, 11-8)
4 Noworolnik Adrian - Sokołowski Oskar 1 3:0 (11-7, 11-3, 11-6)
5 Sokołowski Oskar - Wróbel Piotr 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:7)
7 Sokołowski Oskar - Klencz Piotr 1 3:0 (14:12, 11:3, 11:5)
7 Sokołowski Oskar - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
9 Sokołowski Oskar - Wandas Tadeusz 2 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 13:11)
9 Sokołowski Oskar - Steuer Rudolf 2 3:0 (12:10, 15:13, 12:10)
8 Borowczak Mirosław - Sokołowski Oskar 2 0:3 (4-11, 6-11, 8-11)
8 Knapik Mirosław - Sokołowski Oskar 2 2:3 (5-11, 11-8, 11-9, 5-11, 5-11)
11 Sokołowski Oskar - Kostępski Robert 2 1:3 (8:11, 1:11, 11:7, 8:11)
11 Sokołowski Oskar - Olszyna Zbigniew 2 3:2 (11:8, 11:4, 8:11, 16:18, 13:11)
13 Frasek Stanisław - Sokołowski Oskar 2 2:3 (11/7;7/11; 11/13; 17/15; 9/11)
13 Kwaśniok Dawid - Sokołowski Oskar 2 2:3 (4/11; 11/3; 16/14; 6/11; 9/11)
14 Sokołowski Oskar - Młynarczyk Radosław 2 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
14 Sokołowski Oskar - Adamczyk Andrzej 2 1:3 (10:12, 11:13, 11:8, 6:11)
16 Sokołowski Oskar - Sawicki Dariusz 2 3:2 (5:11, 14:16, 11:8, 11:7, 11:7)
16 Sokołowski Oskar - Burkacki Mateusz 2 2:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:6, 6:11)
15 Sokołowski Oskar - Piwowarski Krzysztof 2 3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:5, 11:3)
15 Sokołowski Oskar - Stefanów Paweł 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
10 Sokołowski Oskar - Lebek Marian 2 2:3 (13:11, 8:11, 11:5, 6:11, 9:11)
10 Sokołowski Oskar - Ptok Rafał 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
18 Groyecki Jacek - Sokołowski Oskar 2 2:3 (11:7, 11:9, 3:11, 4:11, 9:11)
18 Kądziela Marek - Sokołowski Oskar 2 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zygmunt Marcin / Piwowarski Krzysztof - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 3:11)
2 Kostępski Robert / Bluszcz Tomasz - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 2:3 (11:13, 7:11, 13:11, 11:7, 6:11)
3 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:7)
4 Szafarczyk Marek / Młynarczyk Radosław - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 3:0 (12-10, 12-10, 11-9)
5 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Groyecki Jacek / Wróbel Piotr 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:9)
7 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Szczurek Lucjan / Dorosławski Dariusz 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
8 Ptok Rafał / Lebek Marian - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 0:3 (6-11, 9-11, 11-13)
9 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 4:11)
11 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Kostępski Robert / Bluszcz Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
13 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 3:1 (11/6; 15/13; 1/11; 12/10)
14 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Młynarczyk Radosław / Szafarczyk Marek 1 2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 12:14, 7:11)
15 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Zemła Piotr / Stefanów Paweł 1 0:3 (8:11, 2:11, 4:11)
16 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
18 Kądziela Marek / Groyecki Jacek - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 2:3 (11:6, 8:11, 10:12, 11:9, 4:11)