Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Burkacki
LKS Młodość Rudno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 marca 1991 r.
36
Występy
34
Zwycięstwa
2
Porażki
94.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Burkacki Mateusz - Wróbel Piotr 1 3:2 (6:11, 5:11, 11:1, 11:4, 11:7)
1 Burkacki Mateusz - Groyecki Jacek 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
2 Dorosławski Dariusz - Burkacki Mateusz 2 0:3 (4:11 5:11 6:11)
2 Gdynia Marcin - Burkacki Mateusz 2 1:3 (10:12 9:11 13:11 6:11)
3 Burkacki Mateusz - Steuer Rudolf 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
3 Burkacki Mateusz - Wandas Tadeusz 1 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:7)
4 Miszka Stefan - Burkacki Mateusz 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
4 Olszyna Zbigniew - Burkacki Mateusz 1 0:3 (13:15, 3:11, 13:15)
5 Burkacki Mateusz - Noworolnik Adrian 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:3)
5 Burkacki Mateusz - Kapica Mirosław 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
6 Burkacki Mateusz - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:8)
6 Burkacki Mateusz - Gala Bartłomiej 2 3:2 (11:4, 5:11, 3:11, 11:9, 11:9)
7 Knapik Mirosław - Burkacki Mateusz 2 0:3 (7-11, 6-11, 6-11)
7 Borowczak Mirosław - Burkacki Mateusz 2 0:3 (2-11, 3-11, 6-11)
9 Kwaśniok Dawid - Burkacki Mateusz 2 0:3 (7/11; 10/12; 7/1)
9 Pietrzyk Mariusz - Burkacki Mateusz 2 0:3 (6/11; 2/11; 8/11)
8 Burkacki Mateusz - Zemła Piotr 1 2:3 (5:11, 7:11, 11:4, 11:9, 7:11)
8 Burkacki Mateusz - Opozda Rafał 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
11 Wandas Krzysztof - Burkacki Mateusz 1 0:3 (7:11, 4:11, 7:11)
11 Burkacki Adrian - Burkacki Mateusz 1 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 3:11)
12 Łęczycki Mariusz - Burkacki Mateusz 1 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11)
12 Wróbel Piotr - Burkacki Mateusz 1 0:3 (5:11, 6:11, 5:11 )
13 Burkacki Mateusz - Ptok Rafał 2 3:1 (5:11, 11:8, 11:5, 11:3)
13 Burkacki Mateusz - Borowczak Mirosław 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:1)
14 Burkacki Mateusz - Brożek Piotr 2 3:2 (10:12, 11:5, 6:11, 11:2, 12:10)
14 Burkacki Mateusz - Bluszcz Tomasz 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:8)
10 Burkacki Mateusz - Frasek Stanisław 2 3:0 (11-9, 11-7, 11-9)
10 Burkacki Mateusz - Kwaśniok Dawid 2 3:0 (11-5, 11-3, 11-9)
15 Burkacki Mateusz - Szczurek Lucjan 2 3:0 (14:12, 11:7, 11:7)
15 Burkacki Mateusz - Klencz Piotr 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:5)
16 Durda Michał - Burkacki Mateusz 2 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 8:11)
16 Sokołowski Oskar - Burkacki Mateusz 2 2:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:6, 6:11)
17 Szafarczyk Marek - Burkacki Mateusz 2 0:3 (9-11, 8-11, 11-13)
17 Kapica Mirosław - Burkacki Mateusz 2 0:3 (9-11, 4-11, 6-11)
18 Opozda Rafał - Burkacki Mateusz 2 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
18 Zemła Piotr - Burkacki Mateusz 2 3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz - Jeweczko Mieczysław / Błajet Mateusz 2 3:0 (11-3, 11-6, 11-6)
2 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (6:11 5:11 6:11)
3 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Wandas Krzysztof / Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
4 Miszka Stefan / Bluszcz Tomasz - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
5 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Szafarczyk Marek / Młynarczyk Radosław 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:8)
6 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Gala Bartłomiej / Bodnar Michał 1 3:2 (13:11, 8:11, 8:11, 11:1, 11:7)
7 Borowczak Mirosław / Ptok Rafał - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (4-11, 5-11, 7-11)
8 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Stefanów Paweł / Opozda Rafał 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:6, 4 :11, 9:11)
9 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (5/11; 4/11; 5/11)
10 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 3:0 (12-10, 11-6, 11-5)
11 Wandas Tadeusz / Steuer Rudolf - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (7:11, 2:11, 2:11)
12 Łęczycki Mariusz / Błajet Mateusz - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
13 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Lebek Marian / Knapik Mirosław 1 3:2 (11:5, 9:11, 11:8, 10:12, 11:5)
14 Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz - Kostępski Robert / Bluszcz Tomasz 2 3:1 (11:8, 13:15, 11:8, 11:4)
15 Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz - Dorosławski Dariusz / Szczurek Lucjan 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:2)
16 Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
17 Kapica Mirosław / Lechowski Tadeusz - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (3-11, 6-11, 7-11)
18 Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 2 0:3 (8:11, 12:14, 6:11)