Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Abramowicz
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 października 1986 r.
44
Występy
21
Zwycięstwa
23
Porażki
47.73%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Abramowicz Robert - Jęsiek Jakub 1 0:3 (9:11; 4:11; 9:11)
1 Abramowicz Robert - Adamus Paweł 1 3:1 (12:10; 11:5; 4:11; 11:5)
2 Abramowicz Robert - Durak Kamil 1 1:3 (11:9; 8:11; 10:12; 14:16)
2 Abramowicz Robert - Dytko Dawid 1 0:3 (7:11; 5:11; 10;12)
3 Stokłosa Jacek - Abramowicz Robert 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:5)
3 Wróbel Jan - Abramowicz Robert 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
4 Abramowicz Robert - Radło Szymon 1 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 11:9, 5:11)
4 Abramowicz Robert - Strof Łukasz 1 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 4:11)
5 Struś Piotr - Abramowicz Robert 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:5, 12:10, 11:8)
5 Korzec Przemysław - Abramowicz Robert 1 3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 8:11, 11:9)
7 Misiak Mateusz - Abramowicz Robert 1 2:3 (12/10; 9/11; 11/8; 11/13; 8/11)
7 Stefaniak Michał - Abramowicz Robert 1 1:3 (4/11; 11/7; 3/11; 8/11)
6 Abramowicz Robert - Gerlic Piotr 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:6, 8:11)
6 Abramowicz Robert - Bąk Sebastian 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:13, 11:9, 11:5)
8 Abramowicz Robert - Kalinowski Mateusz 1 0:3 (5:11, 6:11, 12:14.)
8 Abramowicz Robert - Twardowski Szymon 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9.)
10 Kot Szymon - Abramowicz Robert 1 2:3 (12:10, 11:9, 3:11, 4:11, 5:11)
10 Szydło Stanisław - Abramowicz Robert 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 6:11, 11:8)
9 Sawicki Grzegorz - Abramowicz Robert 1 1:3 (4:11, 11:9, 2:11, 3:11)
9 Budkiewicz Szymon - Abramowicz Robert 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
11 Abramowicz Robert - Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (8:11, 11:13, 6:11,)
11 Abramowicz Robert - Smołka Kamil 1 0:3 (5:11, 9:11,9:11,)
12 Abramowicz Robert - Madej Bogusław 2 3:0 (11:8; 11:7; 11:7)
12 Abramowicz Robert - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:4; 11:4; 11:4)
13 Wiża Roman - Abramowicz Robert 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:1)
13 Steuer Dariusz - Abramowicz Robert 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:2, 11:5)
21 Kondziela Krzysztof - Abramowicz Robert 2 3:2 (11:7, 7:11, 12:10, 11:13, 11:6)
21 Staniszewski Piotr - Abramowicz Robert 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
17 Abramowicz Robert - Szydło Stanisław 1 2:3 (11:8; 6:11; 12:10; 7:11; 9:11)
17 Abramowicz Robert - Szydło Aleksander 1 3:2 (9:11; 11:5; 2:11; 11:8; 11:6)
15 Abramowicz Robert - Wrześniak Tomasz 2 2:3 (11:8; 11:8; 7:11; 10:12; 9:11)
15 Abramowicz Robert - Rolak Jarosław 2 1:3 (7:11; 7:11; 11:8; 9:11)
18 Jęsiek Jakub - Abramowicz Robert 2 1:3 (4:11; 11:9; 7:11; 8:11)
18 Skorupa Jakub - Abramowicz Robert 2 1:3 (6:11; 11:8; 9:11; 7:11)
14 Smołka Kamil - Abramowicz Robert 2 0:3 (6:11, 10:12, 7:11)
14 Jabłoński Filip - Abramowicz Robert 2 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 4:11)
16 Mugowski Arkadiusz - Abramowicz Robert 2 3:1 (8:11, 11:3, 11:8, 11:4)
16 Gwizdon Oliwier - Abramowicz Robert 2 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
19 Abramowicz Robert - Goniowski Piotr 2 0:3 (5:11; 7:11; 9:11)
19 Abramowicz Robert - Żamojda Andrzej 2 3:1 (11:8; 11:8; 8:11; 11:5)
20 Abramowicz Robert - Frank Roman 2 3:0 (11:4; 11:6; 11:1)
20 Abramowicz Robert - Sawicki Grzegorz 2 3:0 (11:3; 11:5; 12:10)
22 Dytko Dawid - Abramowicz Robert 2 2:3 (12/10, 11/7, 10/12, 5/11, 5/11)
22 Komandzik Rafał - Abramowicz Robert 2 1:3 (8/11, 11/6, 2/11, 9/11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid - Jęsiek Jakub / Kaczmarek Jakub 2 2:3 (11:8; 11:7; 8:11; 6:11; 4:11)
2 Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid - Skórski Michał / Dytko Dawid 2 1:3 (2:11; 11:6; 6:11; 6:11)
3 Madej Bogusław / Motyka Krystian - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 2 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
4 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Gala Bartłomiej / Bodnar Michał 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:6)
5 Struś Piotr / Lojtek Tomasz - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 2 1:3 (9:11, 11:7, 8:11,12:14)
6 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Kardyś Adam / Kondziela Krzysztof 2 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:3, 12:10)
7 Stefaniak Michał / Goniowski Piotr - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 2 2:3 (6/11; 11/6; 5/11; 11/5; 10/12)
8 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Fomin Jurij / Mugowski Arkadiusz 2 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 8:11.)
9 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:3)
10 Herszkiewicz Dariusz / Kot Szymon - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 2 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
11 Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 3:11,10:12,)
12 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (7:11; 1:11; 3:11)
13 Steuer Dariusz / Radło Szymon - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 1 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 11:13)
14 Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof - Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
15 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Struś Piotr / Korzec Przemysław 1 1:3 (6:11; 8:11; 12:10; 9:11)
16 Twardowski Szymon / Kalinowski Mateusz - Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)
17 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 0:3 (9:11; 5:11; 7:11)
18 Kaczmarek Jakub / Jęsiek Jakub - Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert 1 0:3 (9:11; 13:15; 6:11)
19 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 3:2 (11:4; 6:11; 8:11; 11:9; 11:8)
20 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Budkiewicz Szymon / Pruszkowski Jakub 1 3:1 (11:2; 9:11; 11:9; 12:10)
21 Bąk Sebastian / Gerlic Piotr - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 1 3:2 (11:3, 4:11, 11:8, 14:16, 11:7)
22 Durak Kamil / Komandzik Rafał - Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert 1 1:3 (11/6, 9/11, 3/11, 11/13)