Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Struś
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 września 1970 r.
38
Występy
26
Zwycięstwa
12
Porażki
68.42%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Bąk Sebastian - Struś Piotr 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 12:10, 12:10)
2 Gerlic Piotr - Struś Piotr 1 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 10:12)
3 Struś Piotr - Misiak Mateusz 1 3:1 (12:10,11:6, 12:14,11:6)
4 Twardowski Szymon - Struś Piotr 1 3:1 (12:14, 11:8, 13:11, 12:10)
4 Kalinowski Mateusz - Struś Piotr 1 2:3 (12:10, 12:10, 5:11, 7:11, 8:11)
5 Struś Piotr - Abramowicz Robert 1 3:2 (5:11, 6:11, 11:5, 12:10, 11:8)
5 Struś Piotr - Czapla Kamil 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
6 Kot Szymon - Struś Piotr 1 0:3 (3:11, 3:11, 7:11)
6 Szydło Aleksander - Struś Piotr 1 3:1 (11:4, 11:2, 10:12, 11:7)
7 Struś Piotr - Pawłowski Krzysztof 1 3:0 (11:7,11:4,11:7)
7 Struś Piotr - Smołka Kamil 1 3:2 (13:11, 11:5, 9:11, 3:11, 11:4)
8 Kaczmarek Jakub - Struś Piotr 1 3:2 (5:11; 5:11; 12:10; 11:2; 11:9)
8 Gulba Juliusz - Struś Piotr 1 0:3 (10:12; 4:11; 9:11)
9 Struś Piotr - Dytko Dawid 1 3:1 (11:5,11:9, 9:11,11:3)
9 Struś Piotr - Durak Kamil 1 3:0 (11:3,11:3,11:9)
11 Struś Piotr - Radło Szymon 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:4,8:11)
11 Struś Piotr - Steuer Dariusz 1 3:0 (12:10,11:4,11:3)
10 Tomiczek Jakub - Struś Piotr 1 1:3 (9:11,11:13,11:9,11:13)
10 Stokłosa Jacek - Struś Piotr 1 0:3 (4:11,4:11,6:11)
12 Struś Piotr - Szydło Stanisław 1 3:1 (11/7-11/8-7/11-11/7)
12 Struś Piotr - Kot Szymon 1 3:1 (9/11-11/3-11/1-11/6)
14 Misiak Mateusz - Struś Piotr 1 3:2 (9/11; 11/8; 13/11; 5/11; 11/5)
14 Kurasz Łukasz - Struś Piotr 1 3:0 (11/9; 11/1; 11/4)
15 Jędrysik Dawid - Struś Piotr 1 1:3 (11:8; 7:11; 10:12; 7:11)
15 Adamczyk Mikołaj - Struś Piotr 1 1:3 (11:9; 9:11; 10:12; 11:13)
16 Struś Piotr - Gerlic Piotr 1 3:2 (6:11, 11:7, 5:11, 11:3, 11:5)
17 Durak Kamil - Struś Piotr 1 1:3 (3:11, 11:6, 10:12, 6:11)
17 Skórski Michał - Struś Piotr 1 3:2 (11:8, 8:11, 3:11, 11:5, 11:8)
18 Struś Piotr - 1 3:0 (11:0,11:0,11:0)
18 Struś Piotr - 1 3:0 (11:0,11:0,11:0)
19 Steuer Dariusz - Struś Piotr 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:7)
19 Radło Szymon - Struś Piotr 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
20 Kolekta Jarosław - Struś Piotr 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 15:13)
20 Juzek Sebastian - Struś Piotr 1 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
21 Sawicki Grzegorz - Struś Piotr 1 1:3 (7:11, 12:10, 4:11, 6:11)
21 Pruszkowski Jakub - Struś Piotr 1 1:3 (11:7, 4:11, 10:12, 10:12)
22 Struś Piotr - Twardowski Szymon 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11)
22 Struś Piotr - Kalinowski Mateusz 1 3:1 (11:5, 3:11, 11:6, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof - Struś Piotr / Lojtek Tomasz 2 0:3 (3:11, 7:11, 2:11)
3 Struś Piotr / Lojtek Tomasz - Stefaniak Michał / Goniowski Piotr 2 3:2 (12:10, 3:11, 7:11, 11:5, 13:11)
4 Fomin Jurij / Twardowski Szymon - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 2:3 (6:11, 11:1, 8:11, 11:6, 9:11)
5 Struś Piotr / Lojtek Tomasz - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 2 1:3 (9:11, 11:7, 8:11,12:14)
6 Szydło Aleksander / Ciosmak Maciej - Struś Piotr / Korzec Przemysław 1 1:3 (6:11, 8:11, 8:11, 3:11)
7 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip 1 3:2 (11:13, 11:2, 5:11, 11:8, 11:4)
8 Kaczmarek Jakub / Gulba Juliusz - Struś Piotr / Korzec Przemysław 1 0:3 (7:11; 8:11; 7:11)
9 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Durak Kamil / Bomba Artur 1 3:1 (6:11,11:4, 11:0,11:5)
10 Stokłosa Jacek / Motyka Krystian - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (8:11,6:11,8:11)
11 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Steuer Dariusz / Radło Szymon 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:4,11:8)
12 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Szydło Stanisław / Kot Szymon 1 3:0 (13/11-11/8-11/8)
13 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Kaczmarek Jakub / Gulba Juliusz 1 3:0 (11:6,11:4,11:8)
14 Stefaniak Michał / Goniowski Piotr - Wrześniak Tomasz / Struś Piotr 2 3:0 (11/5; 11/4; 11/2)
15 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Struś Piotr / Korzec Przemysław 1 1:3 (6:11; 8:11; 12:10; 9:11)
16 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Gerlic Piotr / Bąk Sebastian 1 3:2 (4:11, 11:5, 5:11, 11:9, 16:14)
17 Durak Kamil / Bomba Artur - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (8:11, 4:11, 4:11)
18 Korzec Przemysław / Struś Piotr - / 1 3:0 (11:0,11:0,11:0)
19 Radło Szymon / Gala Dawid - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
20 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (5:11, 14:16, 11:13)
21 Pruszkowski Jakub / Piegsa Marcel - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (10:12, 1:11, 4:11)
22 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon 1 3:0 (11:7,11:4,11:8)