Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Rypień
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 września 1992 r.
14
Występy
1
Zwycięstwa
13
Porażki
7.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Seklecki Radosław - Rypień Dariusz 2 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:5, 11:7)
4 Bujok Andrzej - Rypień Dariusz 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
5 Rypień Dariusz - Jahn Artur 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
5 Rypień Dariusz - Czendlik Wojciech 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
1 Maga Bartosz - Rypień Dariusz 1 3:0 (11-8, 11-4, 13-11)
1 Hoffmann Bartosz - Rypień Dariusz 1 3:1 (11-7, 6-11, 11-4, 11-2)
6 Balcar Jacek - Rypień Dariusz 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:9.)
6 Brak Sławomir - Rypień Dariusz 1 3:2 (11:6, 11:13, 11:6, 8:11, 11:2.)
7 Rypień Dariusz - Rucka Celina 2 0:3 (9:11, 4:11, 5:11)
7 Rypień Dariusz - Kozubek Filip 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
8 Rypień Dariusz - Zając Mikołaj 1 (7-11, 3-11, 5-11)
8 Rypień Dariusz - Szary Piotr 1 (3-11, 9-11, 4-11)
9 Bodnar Michał - Rypień Dariusz 1 (11:2, 11:2, 11;6, )
9 Gala Bartłomiej - Rypień Dariusz 1 (11:1, 11:7, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Hoffmann Szymon / Maga Patryk - Pieronek Grzegorz / Rypień Dariusz 2 0:3 (9-11, 11-13, 7-11)
4 Bujok Andrzej / Seklecki Radosław - Zuziak Wojciech / Rypień Dariusz 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
5 Rypień Dariusz / Zuziak Wojciech - Czendlik Wojciech / Czendlik Kacper 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9)
6 Balcar Jacek / Brak Sławomir - Sudoł Amanda / Rypień Dariusz 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:4.)
7 Pietraszko Małgorzata / Rypień Dariusz - Kozubek Filip / Rucka Celina 2 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7)
8 Pietraszko Małgorzata / Rypień Dariusz - Orszulak Kamil / Zając Mikołaj 2 (6-11, 1-11, 5-11)
9 Bodnar Marcin / Gala Dawid - Sudoł Amanda / Rypień Dariusz 2 (11:4, 11:7, 11:4)