Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MOSiR Czeladź
2. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
577033620
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Czeladź, ul. Sportowa 2, Hala Sportowa MOSiR
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Roman Rudzki
577033620
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 34 151:29
2. UKS Huragan Sosnowiec 18 31 126:54
3. TKKF II Chorzów 18 22 102:78
4. MOSiR Czeladź 18 21 108:72
5. Bartek Siemianowice 18 21 106:74
6. Spartakus Katowice 18 21 99:81
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. TKKF III Chorzów 18 12 72:108
9. Bartek II Siemianowice 18 6 38:142
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 0 21:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Robert Świetlik Polska - 39 15 39:15
Przemysław Gnacik Polska - 32 22 32:22
Roman Rudzki Polska - 25 29 25:29
Jarosław Zięba Polska - 0 0 0:0
Tomasz Rudziński Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-28
g. 17:00

1
MOSiR Czeladź UKS III Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-10-01
g. 17:30

2
Bartek II Siemianowice MOSiR Czeladź 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00

3
UKS Huragan Sosnowiec MOSiR Czeladź 8:2 Szczegóły
2018-10-26
g. 17:00

4
MOSiR Czeladź Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
2018-11-09
g. 17:00

5
MOSiR Czeladź UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2018-11-16
g. 17:00

6
TKKF Chorzów MOSiR Czeladź 1:9 Szczegóły
2018-11-30
g. 17:00

7
MOSiR Czeladź TKKF III Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-12-14
g. 18:00

8
Spartakus Katowice MOSiR Czeladź 3:7 Szczegóły
2018-12-21
g. 17:15

9
TKKF II Chorzów MOSiR Czeladź 5:5 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:15

10
TKKF III Chorzów MOSiR Czeladź 1:9 Szczegóły
2019-02-01
g. 17:00

11
MOSiR Czeladź TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
2019-03-01
g. 17:00

12
MOSiR Czeladź Spartakus Katowice 5:5 Szczegóły
2019-03-08
g. 17:00

13
MOSiR Czeladź TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
2019-03-15
g. 17:00

14
UKS III Chorzów MOSiR Czeladź 5:5 Szczegóły
2019-03-29
g. 17:00

15
MOSiR Czeladź UKS Huragan Sosnowiec 1:9 Szczegóły
2019-04-26
g. 17:00

16
MOSiR Czeladź Bartek II Siemianowice 10:0 Szczegóły
2019-04-09
g. 18:00

17
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MOSiR Czeladź 1:9 Szczegóły
2019-04-24
g. 17:30

18
Bartek Siemianowice MOSiR Czeladź 7:3 Szczegóły