Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 34 151:29
2. UKS Huragan Sosnowiec 18 31 126:54
3. TKKF II Chorzów 18 22 102:78
4. MOSiR Czeladź 18 21 108:72
5. Bartek Siemianowice 18 21 106:74
6. Spartakus Katowice 18 21 99:81
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. TKKF III Chorzów 18 12 72:108
9. Bartek II Siemianowice 18 6 38:142
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 0 21:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Dariusz Ścigany
(UKS III Chorzów)
51 49 2 96% 49:2
2. Bogusław Król
(UKS III Chorzów)
53 47 6 89% 47:6
3. Robert Świetlik
(MOSiR Czeladź)
54 39 15 72% 39:15
4. Andrzej Kiera
(Bartek Siemianowice)
51 38 13 75% 38:13
5. Marian Kołodziejczyk
(TKKF II Chorzów)
54 38 16 70% 38:16
6. Piotr Boryszko
(UKS Huragan Sosnowiec)
49 37 12 76% 37:12
7. Marian Richta
(UKS III Chorzów)
50 34 16 68% 34:16
8. Przemysław Gnacik
(MOSiR Czeladź)
54 32 22 59% 32:22
9. Piotr Wilk
(Bartek Siemianowice)
46 31 15 67% 31:15
10. Grzegorz Galica
(UKS Huragan Sosnowiec)
41 30 11 73% 30:11
11. Franciszek Rakoczy
(Spartakus Katowice)
41 30 11 73% 30:11
12. Waldemar Seifried
(TKKF II Chorzów)
35 26 9 74% 26:9
13. Jan Łosiniecki
(Spartakus Katowice)
47 25 22 53% 25:22
14. Artur Pierzchała
(TKKF III Chorzów)
54 25 29 46% 25:29
15. Roman Rudzki
(MOSiR Czeladź)
54 25 29 46% 25:29
16. Jan Prandzioch
(TKKF Chorzów)
45 23 22 51% 23:22
17. Krzysztof Adamczyk
(Spartakus Katowice)
47 23 24 49% 23:24
18. Zdzisław Domeradzki
(TKKF Chorzów)
51 23 28 45% 23:28
19. Grzegorz Zegar
(TKKF Chorzów)
51 23 28 45% 23:28
20. Zbigniew Rodek
(UKS Huragan Sosnowiec)
30 22 8 73% 22:8
21. Rafał Krawczyk
(TKKF III Chorzów)
39 20 19 51% 20:19
22. Mirosław Katolik
(UKS Huragan Sosnowiec)
32 14 18 44% 14:18
23. Bogusław Kozak
(TKKF II Chorzów)
22 13 9 59% 13:9
24. Dawid Matejczyk
(Bartek Siemianowice)
30 13 17 43% 13:17
25. Tomasz Kłodawski
(Bartek Siemianowice)
32 13 19 41% 13:19
26. Krzysztof Szewerda
(Bartek II Siemianowice)
38 13 25 34% 13:25
27. Joanna Kubecka
(Bartek II Siemianowice)
30 12 18 40% 12:18
28. Andrzej Adamczyk I
(TKKF III Chorzów)
20 11 9 55% 11:9
29. Kazimierz Goliński
(TKKF III Chorzów)
49 9 40 18% 9:40
30. Adam Głombik
(TKKF II Chorzów)
20 7 13 35% 7:13
31. Jarosław Pisula
(TKKF II Chorzów)
26 7 19 27% 7:19
32. Eugeniusz Migdał
(UKS Huragan Sosnowiec)
7 6 1 86% 6:1
33. Grzegorz Zapotoczny
(Bartek II Siemianowice)
46 6 40 13% 6:40
34. Janusz Król
(UKS III Chorzów)
8 4 4 50% 4:4
35. Lech Kowalczyk
(TKKF Chorzów)
12 4 8 33% 4:8
36. Konrad Dąbek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
25 4 21 16% 4:21
37. Piotr Świerczyński
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
31 4 27 13% 4:27
38. Andrzej Jędras
(Spartakus Katowice)
9 3 6 33% 3:6
39. Dariusz Nowak
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 2 1 67% 2:1
40. Zenon Szołtysik
(Bartek Siemianowice)
3 2 1 67% 2:1
41. Piotr Gorzkowski
(TKKF II Chorzów)
5 2 3 40% 2:3
42. Kazimierz Wziątek
(Spartakus Katowice)
9 2 7 22% 2:7
43. Konrad Kwaśniok
(Bartek II Siemianowice)
14 2 12 14% 2:12
44. Piotr Wdowik
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
22 2 20 9% 2:20
45. Krzysztof Starzyński
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
2 1 1 50% 1:1
46. Andrzej Byrski
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
6 1 5 17% 1:5
47. Maciej Zygmunt
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
11 1 10 9% 1:10
48. Leszek Glinowiecki
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
15 1 14 7% 1:14
49. Piotr Mirek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
26 1 25 4% 1:25
50. Tomasz Kordaszewski
(TKKF Chorzów)
3 0 3 0% 0:3
51. Jacek Koralewski
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
3 0 3 0% 0:3
52. Stanisław Szymczyk
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
3 0 3 0% 0:3
53. Henryk Bzdęga
(Bartek II Siemianowice)
20 0 20 0% 0:20