Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 34 151:29
2. UKS Huragan Sosnowiec 18 31 126:54
3. TKKF II Chorzów 18 22 102:78
4. MOSiR Czeladź 18 21 108:72
5. Bartek Siemianowice 18 21 106:74
6. Spartakus Katowice 18 21 99:81
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. TKKF III Chorzów 18 12 72:108
9. Bartek II Siemianowice 18 6 38:142
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 0 21:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Król Bogusław
(UKS III Chorzów)
17 16 1 94%
2. Ścigany Dariusz
(UKS III Chorzów)
16 15 1 94%
3. Boryszko Piotr
(UKS Huragan Sosnowiec)
16 14 2 88%
4. Świetlik Robert
(MOSiR Czeladź)
15 12 3 80%
5. Gnacik Przemysław
(MOSiR Czeladź)
12 8 4 67%
6. Kiera Andrzej
(Bartek Siemianowice)
13 8 5 62%
7. Matejczyk Dawid
(Bartek Siemianowice)
12 7 5 58%
8. Łosiniecki Jan
(Spartakus Katowice)
12 7 5 58%
9. Kołodziejczyk Marian
(TKKF II Chorzów)
12 7 5 58%
10. Pierzchała Artur
(TKKF III Chorzów)
18 7 11 39%
11. Galica Grzegorz
(UKS Huragan Sosnowiec)
7 6 1 86%
12. Rakoczy Franciszek
(Spartakus Katowice)
10 6 4 60%
13. Katolik Mirosław
(UKS Huragan Sosnowiec)
6 5 1 83%
14. Krawczyk Rafał
(TKKF III Chorzów)
11 5 6 45%
15. Seifried Waldemar
(TKKF II Chorzów)
12 5 7 42%
16. Rodek Zbigniew
(UKS Huragan Sosnowiec)
6 4 2 67%
17. Kozak Bogusław
(TKKF II Chorzów)
7 4 3 57%
18. Rudzki Roman
(MOSiR Czeladź)
9 4 5 44%
19. Prandzioch Jan
(TKKF Chorzów)
14 4 10 29%
20. Adamczyk Krzysztof
(Spartakus Katowice)
8 3 5 38%
21. Wdowik Piotr
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
8 3 5 38%
22. Szewerda Krzysztof
(Bartek II Siemianowice)
9 3 6 33%
23. Kubecka Joanna
(Bartek II Siemianowice)
10 3 7 30%
24. Zegar Grzegorz
(TKKF Chorzów)
15 3 12 20%
25. Król Janusz
(UKS III Chorzów)
2 2 0 100%
26. Gaudyn Tadeusz
(Bartek Siemianowice)
3 2 1 67%
27. Goliński Kazimierz
(TKKF III Chorzów)
7 2 5 29%
28. Byrski Andrzej
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 1 0 100%
29. Richta Marian
(UKS III Chorzów)
1 1 0 100%
30. Migdał Eugeniusz
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 1 0 100%
31. Wziątek Kazimierz
(Spartakus Katowice)
2 1 1 50%
32. Pisula Jarosław
(TKKF II Chorzów)
2 1 1 50%
33. Jędras Andrzej
(Spartakus Katowice)
2 1 1 50%
34. Gorzkowski Piotr
(TKKF II Chorzów)
3 1 2 33%
35. Szołtysik Zenon
(Bartek Siemianowice)
4 1 3 25%
36. Dąbek Konrad
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
4 1 3 25%
37. Domeradzki Zdzisław
(TKKF Chorzów)
5 1 4 20%
38. Kwaśniok Konrad
(Bartek II Siemianowice)
5 1 4 20%
39. Mirek Piotr
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
7 1 6 14%
40. Zapotoczny Grzegorz
(Bartek II Siemianowice)
9 1 8 11%
41. Koralewski Jacek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0%
42. Starzyński Krzysztof
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0%
43. Szymczyk Stanisław
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0%
44. Kowalczyk Lech
(TKKF Chorzów)
2 0 2 0%
45. Glinowiecki Leszek
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
3 0 3 0%
46. Kłodawski Tomasz
(Bartek Siemianowice)
4 0 4 0%
47. Świerczyński Piotr
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
6 0 6 0%