Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tadeusz
Durka
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 listopada 1960 r.
44
Występy
12
Zwycięstwa
32
Porażki
27.27%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Malecha Maciej - Durka Tadeusz 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
1 Płóciennik Marek - Durka Tadeusz 2 3:1 (11:7, 11:13, 13:11, 6:11, 11:7)
2 Idaczyk Dominik - Durka Tadeusz 2 3:0 (11:9; 12:10; 11:8)
2 Piech Paweł - Durka Tadeusz 2 3:2 (10:12; 12:10; 11:5; 7:11; 11:6)
3 Durka Tadeusz - Olencki Robert 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:6)
3 Durka Tadeusz - Sasiak Rafał 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
4 Mrozek Patryk - Durka Tadeusz 2 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 12:10)
4 Piecowski Mirosław - Durka Tadeusz 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:5)
5 Durka Tadeusz - Szczepanek Błażej 2 1:3 (3:11, 11:8, 4:11, 7:11)
5 Durka Tadeusz - Wodniak Michał 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:3)
6 Pietraszko Łukasz - Durka Tadeusz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
6 Sobel Bartosz - Durka Tadeusz 2 3:2 (11:7, 8:11, 10:12, 11:8, 11:9)
7 Durka Tadeusz - Minda Michał 2 3:1 (8:11, 11:1, 11:7, 12:10)
7 Durka Tadeusz - Trela Mateusz 2 0:3 (8:11, 8:11, 3:11)
8 Zwoliński Mariusz - Durka Tadeusz 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
8 Szołtysek Artur - Durka Tadeusz 2 3:2 (7:11, 11:8, 10:12, 11:5, 11:4)
9 Durka Tadeusz - Ostachowski Piotr 2 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
9 Durka Tadeusz - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 7:11, 11:5)
10 Borek Łukasz - Durka Tadeusz 2 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 8:11, 8:11)
10 Lasota Marcin - Durka Tadeusz 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:8)
11 Durka Tadeusz - Suchecki Wacław 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 11:7)
11 Durka Tadeusz - Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
12 Durka Tadeusz - Załuski Jakub 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
12 Durka Tadeusz - Płóciennik Marek 1 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
13 Durka Tadeusz - Ramenda Adam 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
13 Durka Tadeusz - Cioch Błażej 1 3:2 (11:9, 11:7, 7:11, 3:11, 13:11)
14 Masłowski Jakub - Durka Tadeusz 1 3:0 (11:7, 9:11, 11:5, 11:2)
14 Kwodawski Bartosz - Durka Tadeusz 1 3:2 (11:6, 5:11, 11:9, 9:11, 11:9)
15 Chorąży Maciej - Durka Tadeusz 1 3:1 (11:6, 6:11, 15:13, 11:8)
15 Mleczko Radosław - Durka Tadeusz 1 3:1 (11:4, 4:11, 11:6, 11:7)
16 Suchecki Wacław - Durka Tadeusz 1 3:1 (7;11, 11;9, 11;9, 11;8)
16 Przewłocki Jacek - Durka Tadeusz 1 3:1 (11;7, 6;11, 11;8, 11;7)
17 Linek Adam - Durka Tadeusz 1 2:3 (10:12, 11:7, 11:9, 7:11,10:12,)
17 Jędrzejak Patryk - Durka Tadeusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6, )
18 Durka Tadeusz - Bartusik Marek 1 3:2 (13:15, 12:10, 6:11, 11:3, 13:11)
18 Durka Tadeusz - Piech Paweł 1 2:3 (11:7, 10:12, 3:11, 11:4, 8:11)
19 Durka Tadeusz - Mrozek Patryk 1 1:3 (11:7, 3:11, 9:11, 5:11)
19 Durka Tadeusz - Eliasz Adrian 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
21 Durka Tadeusz - Lasota Mateusz 1 2:3 (12:14, 10:12, 11:9, 11:6, 7:11)
21 Durka Tadeusz - Kowol Marek 1 1:3 (12:14, 9:11, 11:7, 7:11)
20 Piotrowski Marcin - Durka Tadeusz 1 3:0 (11/8 11/5 11/7)
20 Piotrowski Tadeusz - Durka Tadeusz 1 3:0 (11/7 11/3 11/7)
22 Durka Tadeusz - Sobel Bartosz 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:6)
22 Durka Tadeusz - Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 4:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Malecha Maciej / Płóciennik Marek - Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:3)
2 Idaczyk Dominik / Bartusik Marek - Durka Tadeusz / Lewczak Krzysztof 2 3:2 (7:11; 11:9; 11:1; 8:11; 11:7)
3 Durka Tadeusz / Lewczak Krzysztof - Olencki Robert / Wąsik Michał 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
4 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz 2 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:2)
5 Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz - Linek Adam / Szczepanek Błażej 2 0:3 (16:18, 7:11, 10:12)
6 Pal Waldemar / Sobel Bartosz - Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz 2 3:2 (3:11, 11:7, 11:4, 16:18, 11:8)
7 Durka Tadeusz / Lewczak Krzysztof - Minda Michał / Trela Mateusz 2 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 5:11)
8 Szołtysek Artur / Cioch Błażej - Durka Tadeusz / Surma Bogusław 2 3:0 (12:10, 13:11, 13:11)
9 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 12:14)
10 Kowol Marek / Lasota Marcin - Sobel Artur / Durka Tadeusz 2 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 6:11)
11 Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 8:11)
12 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Załuski Jakub / Połoszczanski Dawid 1 3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:3)
13 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Cioch Błażej / Szołtysek Artur 1 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 2:11)
14 Szotek Karol / Masłowski Jakub - Durka Tadeusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:3, 11:4, 13:11)
15 Chorąży Maciej / Mleczko Radosław - Durka Tadeusz / Sobel Artur 1 3:0 (12:10, 11:7, 13:11)
16 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz 2 3:2 (11;8, 8;11, 11;6, 7;11, 14;12)
17 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Sobel Artur / Durka Tadeusz 1 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 7:11, 11:6, )
18 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Bartusik Marek / Idaczyk Dominik 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:5)
19 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
20 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Durka Tadeusz / Sobel Artur 1 2:3 (11/5 6/11 14/12 11/13 11/13)
21 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Lasota Mateusz / Kowol Marek 1 0:3 (12:14, 4:11, 8:11)
22 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Pietraszko Łukasz / Kufel Karol 1 3:1 (5:11, 12:10, 11:5, 11:7)