Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Drwięga
MOSIR Łaziska Górne
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 maja 1964 r.
12
Występy
0
Zwycięstwa
12
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Idaczyk Dominik - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:6; 11:4; 11:6)
8 Piech Paweł - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:6; 12:10: 11:9)
11 Drwięga Wojciech - Zwoliński Mariusz 2 0:3 (2:11, 6:11, 7:11)
11 Drwięga Wojciech - Szołtysek Artur 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
10 Rułka Filip - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
10 Jurasz Adam - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
13 Drwięga Wojciech - Kwodawski Bartosz 2 0:3 (6:11, 3:11, 2:11)
13 Drwięga Wojciech - Ostachowski Piotr 2 0:3 (2:11, 8:11, 9:11)
20 Drwięga Wojciech - Borek Łukasz 2 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)
20 Drwięga Wojciech - Lasota Marcin 2 1:3 (11:9, 8:11, 18:20, 9:11)
22 Połoszczanski Dawid - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
22 Malecha Maciej - Drwięga Wojciech 2 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Wąsik Michał / Drwięga Wojciech - Trela Mateusz / Piotrowski Marcin 2 1:3 (3:11, 4:11, 11:6, 10:12)
8 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Drwięga Wojciech / Olencki Robert 2 3:0 (11:9; 11:9; 11:7)
10 Pal Waldemar / Jurasz Adam - Kołodziej Łukasz / Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
11 Drwięga Wojciech / Sasiak Rafał - Cioch Błażej / Szołtysek Artur 1 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
13 Drwięga Wojciech / Sasiak Rafał - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 7:11)
20 Drwięga Wojciech / Wąsik Michał - Lasota Marcin / Borek Łukasz 2 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 11:5, 7:11)
22 Głuszek Wojciech / Połoszczanski Dawid - Drwięga Wojciech / Wąsik Michał 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)