Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Skop
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 kwietnia 1990 r.
30
Występy
15
Zwycięstwa
15
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brożek Piotr - Skop Szymon 1 1:3 (11:8; 9:11; 8:11; 10:12)
1 Misiak Mateusz - Skop Szymon 1 1:3 (9:11; 7:11; 11:4; 11:13)
2 Skop Szymon - Myszewski Adrian 1 0:3 (7:11; 3:11; 8:11)
2 Skop Szymon - Pietraszko Łukasz 1 2:3 (5:11; 11:5; 3:11; 11:8; 10:12)
3 Ostachowski Piotr - Skop Szymon 1 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:2)
3 Mugowski Arkadiusz - Skop Szymon 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 6:11)
4 Skop Szymon - Galas Michał 1 3:1 (11:5, 4:11, 11:6, 11:4)
4 Skop Szymon - Załuski Jakub 1 0:3 (4:11, 2:11, 6:11)
5 Lekstan Michał - Skop Szymon 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
5 Lekstan Mateusz - Skop Szymon 1 0:3 (11:13, 7:11, 6:11)
6 Skop Szymon - Durak Kamil 1 2:3 (7:11, 12:10, 6:11, 11:5, 12:14)
6 Skop Szymon - Dytko Dawid 1 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:7)
7 Jabłoński Filip - Skop Szymon 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 6:11)
7 Libiszewski Grzegorz - Skop Szymon 1 0:3 (7:11, 12:14, 10:12)
8 Skop Szymon - Linek Adam 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:4)
8 Skop Szymon - Szczepanek Błażej 1 3:0 (15:13, 11:8, 11:9)
10 Skórski Michał - Skop Szymon 1 1:3 (11:4, 7:11, 10:12, 11:13)
10 Szydło Aleksander - Skop Szymon 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 6:11)
12 Skop Szymon - Libiszewski Grzegorz 1 (6:11, 3:11, 11:5, 9:11)
12 Skop Szymon - Smołka Kamil 1 (6:11, 11:9, 5:11, 11:8, 5:11)
13 Skop Szymon - Brożek Piotr 1 (11:6, 11:8, 11:13, 9:11, 9:11)
13 Skop Szymon - Misiak Mateusz 1 (9:11,11:6,7:11,11:6,14:12)
14 Skop Szymon - Ostachowski Piotr 1 (8:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:7)
14 Skop Szymon - Siwiec Michał 1 (11:5, 11:6, 11:8)
11 Skop Szymon - Woźniak Jakub 1 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 11:6)
11 Skop Szymon - Przewłocki Jacek 1 3:1 (14:12, 8:11, 11:9, 11:6)
15 Linek Adam - Skop Szymon 1 (11:4, 11:5, 5:11, 11:4, )
15 Jędrzejak Patryk - Skop Szymon 1 (11:8, 11:13, 9:11, 11:6, 11:13, )
16 Pawłowski Krzysztof - Skop Szymon 1 (2-11 10-12 15-13 11-7 9-11)
16 Durak Kamil - Skop Szymon 1 (9-11 5-11 9-11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brożek Piotr / Misiak Mateusz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 1:3 (9:11; 11:9; 5:11; 10:12)
2 Skop Szymon / Piech Paweł - Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (8:11; 9:11; 11:9; 11:9; 3:11)
3 Mugowski Arkadiusz / Ostachowski Piotr - Idaczyk Dominik / Skop Szymon 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
4 Skop Szymon / Adamczyk Mikołaj - Galas Michał / Załuski Jakub 1 0:3 (8:11, 10:12, 12:14)
5 Lekstan Michał / Mirek Mikołaj - Skop Szymon / Matejczyk Mateusz 1 0:3 (2:11, 4:11, 7:11)
6 Skop Szymon / Piech Paweł - Durak Kamil / Mrowca Michał 1 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 8:11)
7 Smołka Kamil / Juzek Sebastian - Skop Szymon / Piech Paweł 1 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
8 Skop Szymon / Piech Paweł - Szczepanek Błażej / Linek Adam 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
10 Szydło Aleksander / Szymański Igor - Skop Szymon / Piech Paweł 1 0:3 (10:12, 8:11, 10:12)
11 Skop Szymon / Piech Paweł - Czyrnia Piotr / Przewłocki Jacek 1 1:3 (8:11, 13:11, 4:11, 8:11)
12 Skop Szymon / Piech Paweł - Libiszewski Grzegorz / Jabłoński Filip 1 (9:11, 11:9, 11:13, 9:11)
13 Skop Szymon / Piech Paweł - Brożek Piotr / Misiak Mateusz 1 (7:11,13:15,3:11)
14 Skop Szymon / Piech Paweł - Ostachowski Piotr / Mugowski Arkadiusz 1 (11:5, 11:8, 4:11, 11:9)
15 Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał - Skop Szymon / Piech Paweł 1 (6:11, 11:8, 12:10, 11:4, )
16 Pawłowski Krzysztof / Szostok Sebastian - Skop Szymon / Piech Paweł 1 (6-11 11-4 7-11 9-11)