Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
ukts.sokolorzesze@gmail.c
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 4 w Orzeszu - Jaśkowicach ul. Stuska 10
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jurowicz Grzegorz
502298539
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 13 7 39:21
Krzysztof Czyrnia Polska 11.11.1991 15 5 30:10
Jakub Woźniak Polska 23.09.2001 10 10 30:30
Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 9 11 18:22
Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
Jakub Suchoń Polska 30.03.2001 0 0 0:0
Piotr Przewłocki Polska 01.11.2006 0 0 0:0
Adam Piątek Polska 03.06.2002 0 0 0:0
Marek Tkocz Polska 12.11.1975 0 0 0:0
Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 0 0:0
Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-20
g. 18:00
006
1
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2020-10-06
g. 19:30
018
3
AKS Mikołów UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00
020
4
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:30
029
5
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00
033
6
UKTS Sokół Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00
040
7
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2020-11-18
g. 19:00
046
8
UKTS Sokół Orzesze LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
2020-11-27
g. 18:00
051
9
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2020-12-21
g. 19:00
059
10
UKTS Sokół Orzesze LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
2021-02-25
g. 18:00
062
11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00
003
12
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-03-10
g. 19:00
010
13
UKTS Sokół Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
2021-03-12
g. 19:00
016
14
UKTS Sokół Orzesze AKS Mikołów -:- Szczegóły
2021-03-19
g. 19:00
021
15
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-03-26
g. 19:00
029
16
LZS Chespa Żywocice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-07
g. 18:00
032
17
LKS Pogórze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-04-16
g. 19:00
042
18
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2021-04-29
g. 18:30
054
20
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-05-07
g. 18:00
056
21
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2021-05-14
g. 19:00
065
22
UKTS Sokół Orzesze UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły