Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Dąbrowa Górnicza, ul. Zawidzkiej 10B, Techniczne Zakłady Naukowe , sala gimnastyczna pawilon B
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dąbrowa Górnicza, ul. Zawidzkiej 10B, Techniczne Zakłady Naukowe , sala gimnastyczna pawilon B
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przybylik Jerzy
695 833 278
Osoba odpowiedzialna:
Koralewski Jacek
501 465 019
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Andrzej Głód Polska 15.01.1956 3 5 6:10
Mikołaj Mirek Polska 24.04.2003 1 14 2:35
Jacek Migas Polska 03.04.1973 0 2 0:4
Piotr Mirek Polska 12.12.1977 0 6 0:12
Adrian Pietrzak Polska 10.07.2003 0 4 0:8
Dawid Migas Polska 15.07.2004 0 17 0:51
Mateusz Lekstan Polska 22.03.2006 0 14 0:30
Miłosz Przybylik Polska 07.12.1984 0 0 0:0
Jan Kaczor Polska 11.01.1996 0 0 0:0
Marcin Jadczyk Polska 27.06.1984 0 0 0:0
Aleksander Lilien Polska 10.07.2002 0 0 0:0
Michał Lekstan Polska 15.11.2003 0 14 0:42
Mateusz Czernik Polska 18.03.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-25
g. 18:00
012
2
LKS Pogórze UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2020-10-02
g. 18:00
014
3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 1:9 Szczegóły
2020-10-16
g. 18:00
023
4
LZS Chespa Żywocice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00
027
5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
2020-11-12
g. 18:00
034
6
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2020-12-23
g. 18:00
040
7
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
2020-12-09
g. 20:00
045
8
AKS Mikołów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
2020-11-27
g. 18:00
053
9
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
2020-12-03
g. 17:30
056
10
KTS II Gliwice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:00
066
11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
2021-02-25
g. 18:30
002
12
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2021-03-05
g. 18:00
012
13
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2021-03-19
g. 18:00
024
15
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2021-03-26
g. 18:00
026
16
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2021-04-09
g. 18:00
035
17
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AKS Mikołów -:- Szczegóły
2021-04-16
g. 18:00
039
18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-23
g. 18:00
046
19
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 18:00
052
20
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Pogórze -:- Szczegóły
2021-05-07
g. 18:30
057
21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2021-05-14
g. 19:00
065
22
UKTS Sokół Orzesze UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły