Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sandra
Stanisławska
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 października 1995 r.
29
Występy
6
Zwycięstwa
23
Porażki
20.69%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2. KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3. KTS Gliwice 16 22 88:72
4. UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5. ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7. JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8. UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9. KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Knap Julia - Stanisławska Sandra 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 2:11)
1 Majewska Zuzanna - Stanisławska Sandra 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
2 Gralok Maria - Stanisławska Sandra 1 3:1 (11/9,9/11,11/8,11/9)
2 Ksol Izabela - Stanisławska Sandra 1 3:0 (11/3,12/10,13/11)
3 Stanisławska Sandra - Potempa Roksana 1 3:2 (11:5, 6:11, 6:11, 11:3, 11:5)
3 Stanisławska Sandra - Tomczak Weronika 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:5)
4 Rakowska Karolina - Stanisławska Sandra 1 3:1 (11:3, 11:7, 10:12, 11:8)
4 Falarz Kinga - Stanisławska Sandra 1 3:0 (12:10, 11:3, 12:10)
5 Stanisławska Sandra - Mika Patrycja 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:7)
5 Stanisławska Sandra - Kluszewska Milena 1 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 3:11)
7 Stanisławska Sandra - Jezik Aleksandra 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
7 Stanisławska Sandra - Rakowska Magdalena 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:7)
8 Wyrobek Sabina - Stanisławska Sandra 1 3:1 (10:12, 11:3, 11:7, 11:4.)
8 Paszek Agata - Stanisławska Sandra 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6.)
9 Stanisławska Sandra - Rusin Anna 1 1:3 (11;5, 3;11, 5;11, 9;11)
9 Stanisławska Sandra - Szabat Patrycja 1 0:3 (9;11, 8;11, 5;11)
10 Stanisławska Sandra - Ksol Izabela 1 0:3 (5;11, 3;11, 9;11)
10 Stanisławska Sandra - Świniarska Mariola 1 0:3 (9;11, 12;14, 4;11)
11 Rusin Anna - Stanisławska Sandra 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
16 Rakowska Magdalena - Stanisławska Sandra 1 3:2 (11:4, 11:9, 4:11, 5:11, 11:5)
16 Mazur Klaudia - Stanisławska Sandra 1 3:2 (7:11, 11:13, 11:4, 11:3, 11:8)
15 Kluszewska Milena - Stanisławska Sandra 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:9)
15 Razakowska Estera - Stanisławska Sandra 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
13 Stanisławska Sandra - Wyrobek Sabina 1 0:3 (9:11, 2:11, 2:11)
13 Stanisławska Sandra - Paszek Agata 1 0:3 (9:11, 4:11, 4:11)
12 Stanisławska Sandra - Falarz Kinga 1 1:3 (9:11, 11:7, 3:11, 10:12)
12 Stanisławska Sandra - Rakowska Karolina 1 2:3 (11:7, 7:11, 6:11, 11:5, 9:11)
18 Stanisławska Sandra - Knap Julia 1 0:3 (4:11, 7:11, 10:12, )
18 Stanisławska Sandra - Majewska Zuzanna 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Knap Julia / Zygadło Martyna - Stanisławska Sandra / Loewe Patrycja 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:3)
2 Ksol Izabela / Świniarska Mariola - Stanisławska Sandra / Tkocz Julia 1 3:0 (12/10,11/6,11/4)
3 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Tomczak Weronika / Potempa Roksana 1 3:1 (12:10, 11:9, 10:12, 11:9)
4 Falarz Kinga / Zając Karolina - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:4, 11:7)
5 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Kluszewska Milena / Gulba Maria 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
7 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Jezik Aleksandra / Rakowska Magdalena 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:3)
8 Paszek Agata / Wyrobek Sabina - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 1 3:1 (13:11, 11:7, 8:11, 11:7.)
9 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Rusin Anna / Kaniecka Dorota 1 1:3 (10;12, 11;9, 12;14, 9;11)
10 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Ksol Izabela / Świniarska Mariola 1 3:0 (13;11, 11;6, 11;9)
11 Rusin Anna / Kaniecka Dorota - Urbańczyk Anna / Stanisławska Sandra 1 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:6)
12 Urbańczyk Anna / Stanisławska Sandra - Rakowska Karolina / Wrzosek Diana 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 12:10)
13 Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Wyrobek Sabina / Paszek Agata 1 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 3:11)
15 Razakowska Estera / Kluszewska Milena - Stanisławska Sandra / Tkocz Julia 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
16 Rakowska Magdalena / Jezik Aleksandra - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 1 2:3 (9:11, 12:10, 8:11, 11:8, 2:11)
18 Stanisławska Sandra / Tkocz Julia - Knap Julia / Zygadło Martyna 1 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)