Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Barbara
Kopyra
ULKS Ruch Pniów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 lutego 1988 r.
14
Występy
1
Zwycięstwa
13
Porażki
7.14%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 9 18 81:9
2. KU AZS UJD II Częstochowa 9 16 74:16
3. KTS Gliwice 9 12 45:45
4. ULKS Ruch Pniów 8 10 37:43
5. UKS Huragan Sosnowiec 8 9 39:41
6. UKTS Sokół Orzesze 8 6 35:45
7. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 9 4 32:58
8. JKTS II Jastrzębie Zdrój 9 3 28:62
9. KU AZS UJD III Częstochowa 9 0 19:71

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kopyra Barbara - Ciesielska Agata 2 0:3 (1/11,3/11,3/11)
1 Kopyra Barbara - Szabat Patrycja 2 0:3 (5/11,8/11,5/11)
2 Kopyra Barbara - Radzik Martyna 2 0:3 (10/12,6/11,5/11)
2 Kopyra Barbara - Tkocz Julia 2 1:3 (5/11,11/7,2/11,5/11)
3 Zając Karolina - Kopyra Barbara 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:2)
3 Wrzosek Diana - Kopyra Barbara 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
5 Wyrobek Sabina - Kopyra Barbara 2 3:0 (11:9, 11:1, 11:4)
5 Mikołajec Patrycja - Kopyra Barbara 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:9)
6 Kopyra Barbara - Majewska Bogusława 2 2:3 (11/7,11/9,6/11,11/137/11)
6 Kopyra Barbara - Grela Martyna 2 3:0 (11/6,11/6,11/6)
8 Kopyra Barbara - Gulba Maria 2 2:3 (11/8,9/11,3/11,12/10,9/11)
8 Kopyra Barbara - Koźluk Dominika 2 0:3 (8/11,6/11,8/11)
9 Mazur Klaudia - Kopyra Barbara 2 3:1 (11:9, 11:1, 12:14, 11:5)
9 Szemiel Julia - Kopyra Barbara 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gralok Maria / Kopyra Barbara - Szabat Patrycja / Ciesielska Agata 2 0:3 (9/11,9/11,8/11)
2 Gralok Maria / Kopyra Barbara - Kulas Anna / Radzik Martyna 1 1:3 (14/12,10/12,9/11,6/11)
3 Rakowska Karolina / Wrzosek Diana - Gralok Maria / Kopyra Barbara 2 3:2 (9:11, 11:4, 6:11, 11:4, 11:7)
5 Kubiak Anna / Kałużny Laura - Gralok Maria / Kopyra Barbara 2 3:0 (11:4, 12:10, 12:10)
6 Gralok Maria / Kopyra Barbara - Grela Martyna / Majewska Bogusława 2 3:0 (11/2,11/5,11/2)
8 Gralok Maria / Kopyra Barbara - Koźluk Dominika / Mika Patrycja 2 3:2 (11/2,3/11,13/15,16/4,11/6)
9 Mazur Klaudia / Szemiel Julia - Kopyra Barbara / Gralok Maria 2 2:3 (5:11, 9:11, 11:4, 11:9, 7:11)