Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Janusz
Sikora
LKS Tęcza Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1973 r.
2017/2018:
33
Występy
12
Zwycięstwa
21
Porażki
36.36%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczmarek Jakub - Sikora Janusz 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:9)
1 Kościelny Kacper - Sikora Janusz 2 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:9)
4 Sikora Janusz - Skocz Mateusz 2 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:7, )
4 Sikora Janusz - Juraszek Marcin 2 3:0 (11:9, 11:7, 13:11, )
3 Sikora Janusz - Groyecki Jacek 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:2, 9:11, 11:8)
3 Sikora Janusz - Łęczycki Mariusz 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 5:11)
5 Karwot Kacper - Sikora Janusz 2 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 6:11)
5 Gulba Juliusz - Sikora Janusz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
7 Pęciak Krzysztof - Sikora Janusz 2 3:2 (11:7, 6:11, 11:3, 10:12, 11:6)
7 Wyparło Arkadiusz - Sikora Janusz 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
6 Sikora Janusz - Cierpiał Piotr 1 2:3 (11:7, 11:5, 6:11, 6:11, 7:11)
6 Sikora Janusz - Cesarz Miłosz 1 3:2 (5:11, 11:3, 13:11, 7:11, 12:10)
8 Melczyk Marian - Sikora Janusz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:1,)
8 Melczyk Marian - Sikora Janusz 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:3, )
10 Glanowski Waldemar - Sikora Janusz 2 3:1 (11:3, 11:2, 6:11, 11:6.)
10 Żmijewski Artur - Sikora Janusz 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 12:10.)
11 Sikora Janusz - Wojtaszczyk Tomasz 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11, )
11 Sikora Janusz - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4, )
15 Sikora Janusz - Łysak Franciszek 1 1:3 (2:11, 11:9, 8:11, 11:13)
17 Sikora Janusz - Skotnicki Andrzej 1 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 3:11)
17 Sikora Janusz - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
16 Sikora Janusz - Nocoń Marcin 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 10:12)
18 Sikora Janusz - Żmijewski Artur 1 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 4:11, 14:12)
19 Kaziród Oskar - Sikora Janusz 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11.)
19 Tyrała Tomasz - Sikora Janusz 2 0:3 (7:11, 6:11, 5:11.)
14 Sikora Janusz - Czornik Grzegorz 2 0:3 (7:11, 2:11, 6:11,)
14 Sikora Janusz - Gulba Juliusz 2 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 7:11)
12 Zonenberg Dariusz - Sikora Janusz 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11, )
12 Wróbel Piotr - Sikora Janusz 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:9, )
20 Juraszek Marcin - Sikora Janusz 2 1:3 (9:11 , 7:11 , 11:9 , 9:11)
20 Skocz Mateusz - Sikora Janusz 2 3:0 (11:7 , 11:4 , 11:3 )
21 Dziub Arkadiusz - Sikora Janusz 2 3:1 (11:3, 6:11, 11:3, 11:9)
21 Wojtaszczyk Wojciech - Sikora Janusz 2 1:3 (4:11, 3:11, 11:5, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kluszewski Szymon / Świątek Marcin - Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz 1 3:2 (2:11, 12:10, 11:6, 9:11, 11:5)
3 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Olejnik Zbigniew / Wróbel Piotr 1 3:2 (11:6, 7:11, 13:11, 8:11, 11:9)
4 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Skocz Mateusz / Juraszek Marcin 2 3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 12:14, 11:5, )
5 Karwot Kacper / Cesarz Oskar - Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz 1 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
6 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Cesarz Damian / Cierpiał Piotr 1 2:3 (12:14, 11:7, 9:11, 13:11, 10:12)
7 Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz - Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz 1 3:0 (11:8, 11:1, 11:8)
8 Dzięgiel Michał / Januszko Sylwester - Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz 2 3:0 (11:5, 11:6, 13:11, )
10 Michalski Jakub / Głód Andrzej - Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:2.)
11 Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz - Pańczyk Adrian / Wojtaszczyk Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8, )
12 Wróbel Piotr / Lolo Leszek - Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz 2 0:3 (4:11, 8:11, 9:11)
14 Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (0:11, 12:10, 9:11, 9:11)
15 Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz - Milewski Zdzisław / Januszko Sylwester 2 2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 14:12, 5:11)
17 Sikora Janusz / Morawiec Mateusz - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 1 0:3 (7:11, 9:11, 1:11)
20 Mandroch Kamil / Juraszek Marcin - Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz 1 0:3 (8:11 , 7:11 , 7:11 )
21 Wojtaszczyk Tomasz / Dziub Arkadiusz - Nieszporek Tomasz / Sikora Janusz 1 0:3 (7:11, 8:11, 10:12)