Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS POLONIA III Bytom
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Telefon:
(32) 389 13 89
E-mail:
napierala.michal@interia.pl
WWW:
www.superliga.com.pl/poloniabytom/
Adres hali podstawowej:
ul. Nickla 143a,
41-908 Bytom
Prezes Klubu:
Piotr Podgórski
691 601 031
ppodgorski@mailmix.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Łęczycki
575 080 265
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07760 Piotr Wróbel Polska 15.12.1988 23 17 23:17
09350 Leszek Lolo Polska 30.09.1971 14 14 14:14
07761 Zbigniew Olejnik Polska 29.11.1972 10 12 10:12
07759 Mariusz Łęczycki Polska 21.04.1974 9 21 9:21
Szymon Radło Polska 24.03.2001 4 0 4:0
07763 Joachim Rulik Polska 25.08.1969 4 0 4:0
07757 Jacek Groyecki Polska 06.11.1960 4 18 4:18
07764 Dariusz Zonenberg Polska 06.12.1961 2 4 2:4
07758 Grzegorz Krupa Polska 06.03.1963 1 1 1:1
07762 Sławomir Radło Polska 05.11.1966 1 1 1:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-19
g. 18:00
687
1
TTS POLONIA III Bytom TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
2017-10-24
g. 18:00
689
2
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS POLONIA III Bytom 7:3 Szczegóły
2017-11-09
g. 18:00
698
3
LKS Tęcza Zendek TTS POLONIA III Bytom 7:3 Szczegóły
2017-12-19
g. 18:00
707
5
PKS Waluś Konopiska TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
2017-11-30
g. 18:00
715
6
TTS POLONIA III Bytom MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
2017-12-07
g. 18:00
720
7
TTS POLONIA III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2:8 Szczegóły
2017-12-04
g. 17:30
726
8
UKS Ikar II Mierzęcice TTS POLONIA III Bytom 0:10 Szczegóły
2018-01-11
g. 17:00
733
9
UKS Ikar Mierzęcice TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-01-10
g. 19:00
739
10
TTS POLONIA III Bytom KS VIRET CMC Zawiercie II 6:4 Szczegóły
2018-01-18
g. 18:00
746
11
TTS POLONIA III Bytom KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
2018-02-15
g. 18:00
1005
12
TTS POLONIA III Bytom LKS Tęcza Zendek 4:6 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:00
1033
13
TTS POLONIA III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
1073
14
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS POLONIA III Bytom 7:3 Szczegóły
2018-03-08
g. 18:00
1108
15
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa TTS POLONIA III Bytom 9:1 Szczegóły
2018-03-16
g. 17:30
1158
16
MCKS Czeladź TTS POLONIA III Bytom 8:2 Szczegóły
2018-03-22
g. 18:00
1192
17
TTS POLONIA III Bytom UKS Ikar Mierzęcice 2:8 Szczegóły
2018-03-29
g. 18:00
1210
18
TTS POLONIA III Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2018-04-05
g. 18:00
1233
19
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
2018-04-12
g. 18:30
1273
20
KS VIRET CMC Zawiercie II TTS POLONIA III Bytom 5:5 Szczegóły
2018-04-19
g. 18:00
1295
21
TTS POLONIA III Bytom PKS Waluś Konopiska 6:4 Szczegóły