Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TTS POLONIA IV Bytom
Liga Okręgowa (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Nickla 143a, 41-908 Bytom
Telefon:
(32) 389 13 89
E-mail:
napierala.michal@interia.pl
WWW:
www.superliga.com.pl/poloniabytom/
Adres hali podstawowej:
ul. Nickla 143a,
41-908 Bytom
Prezes Klubu:
Piotr Podgórski
691 601 031
ppodgorski@mailmix.pl
Osoba odpowiedzialna:
Michał Napierała
502 617 335
napierala.michal@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kądziela
728 376 203
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Butterfly G40+*** (białe)
Rodzaj podłoża:
teraflex

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00421 Michał Łysakowski Polska 20.08.2004 32 4 32:4
00422 Bartłomiej Wieczorek Polska 13.08.2000 17 21 17:21
00426 Mateusz Skocz Polska 29.06.2004 5 23 5:23
00423 Marcin Juraszek Polska 22.03.2002 3 30 3:30
00425 Kamil Mandroch Polska 16.11.2006 1 16 1:16
00427 Sonia Zagubień Polska 01.08.2006 0 0 0:0
00424 Julia Kaczmarczyk Polska 24.06.2007 0 0 0:0
00429 Kamil Kucharski Polska 24.05.2004 0 0 0:0
00431 Michał Napierała Polska 29.09.1955 0 0 0:0
00428 Oliwier Gurbiel Polska 22.03.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-19
g. 18:00
687
1
TTS POLONIA III Bytom TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
2017-10-26
g. 18:00
690
2
TTS POLONIA IV Bytom PKS Waluś Konopiska 4:6 Szczegóły
2017-11-09
g. 18:00
697
3
TTS POLONIA IV Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
2017-11-16
g. 18:00
704
4
LKS Tęcza Zendek TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:00
708
5
TTS POLONIA IV Bytom MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
2017-11-30
g. 18:00
714
6
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
2017-12-12
g. 17:30
721
7
UKS Ikar II Mierzęcice TTS POLONIA IV Bytom 2:8 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:00
725
8
TTS POLONIA IV Bytom UKS Ikar Mierzęcice 2:8 Szczegóły
2018-01-10
g. 17:00
734
9
KS VIRET CMC Zawiercie II TTS POLONIA IV Bytom 6:4 Szczegóły
2018-01-11
g. 18:00
740
10
KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa TTS POLONIA IV Bytom 5:5 Szczegóły
2018-02-15
g. 18:00
1002
12
TTS POLONIA IV Bytom KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 4:6 Szczegóły
2018-02-23
g. 17:30
1048
13
MCKS Czeladź TTS POLONIA IV Bytom 10:0 Szczegóły
2018-03-15
g. 17:00
1071
14
UKS Ikar Mierzęcice TTS POLONIA IV Bytom 8:2 Szczegóły
2018-03-08
g. 18:00
1111
15
TTS POLONIA IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
2018-04-12
g. 18:30
1194
17
TTS POLONIA IV Bytom KS VIRET CMC Zawiercie II 4:6 Szczegóły
2018-04-17
g. 18:00
1209
18
PKS Waluś Konopiska TTS POLONIA IV Bytom 5:5 Szczegóły
2018-04-05
g. 18:00
1233
19
TTS POLONIA IV Bytom TTS POLONIA III Bytom 4:6 Szczegóły
2018-04-11
g. 17:00
1274
20
TTS POLONIA IV Bytom LKS Tęcza Zendek 3:7 Szczegóły
2018-04-16
g. 18:00
1290
21
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS POLONIA IV Bytom 7:3 Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
1307
22
TTS POLONIA IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły