Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogdan
Kamiński
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 marca 1972 r.
2017/2018:
12
Występy
4
Zwycięstwa
8
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kamiński Bogdan - Michalski Jakub 2 0:3 (4:11, 4:11, 8:11)
4 Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz 2 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)
9 Wyparło Arkadiusz - Kamiński Bogdan 2 3:2 (11:6, 12:10, 7:11, 7:11, 11:6)
9 Gruszka Zbigniew - Kamiński Bogdan 2 1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 10:12)
11 Nowak Marcel - Kamiński Bogdan 1 0:3 (2:11, 3:11, 5:11.)
11 Gumowski Piotr - Kamiński Bogdan 1 0:3 (1:11, 2:11, 3:11.)
12 Czornik Grzegorz - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:1)
12 Karwot Kacper - Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:5, 12:10, 12:14, 11:9)
14 Kamiński Bogdan - Kluszewski Szymon 2 0:3 (16:18, 7:11, 2:11)
14 Kamiński Bogdan - Nocoń Marcin 1 0:3 (10:12, 10:12, 4:11)
18 Kamiński Bogdan - Juraszek Marcin 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:2)
18 Kamiński Bogdan - Łysakowski Michał 1 0:3 (8:11,8:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Głód Andrzej / Michalski Jakub 1 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
4 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz / Pańczyk Adrian 2 2:3 ((15:17, 11:9,15:13, 8:11,9:11))
9 Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
11 Michalski Karol / Kucharski Maksym - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 9:11.)
12 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8)
14 Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz - Kaczmarek Jakub / Kluszewski Szymon 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 11:13)
18 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Łysakowski Michał / Skocz Mateusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)