Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mikołaj
Adamczyk
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 kwietnia 2005 r.
2017/2018:
32
Występy
16
Zwycięstwa
16
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojtaszczyk Tomasz - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
1 Biały Marcin - Adamczyk Mikołaj 1 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
2 Adamczyk Mikołaj - Zonenberg Dariusz 2 3:0 (11:5, 11:0, 11:1)
2 Adamczyk Mikołaj - Lolo Leszek 2 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
3 Wieczorek Bartłomiej - Adamczyk Mikołaj 2 2:3 (11:8 , 9:11 , 11:3 , 8:11 , 6:11 )
3 Juraszek Marcin - Adamczyk Mikołaj 2 0:3 (1:11 , 5:11 , 6:11 )
4 Adamczyk Mikołaj - Kluszewski Szymon 2 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 7:11)
4 Adamczyk Mikołaj - Nocoń Marcin 2 0:3 (7:11, 10:12, 8:11)
7 Cesarz Damian - Adamczyk Mikołaj 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
7 Pyda Łukasz - Adamczyk Mikołaj 1 0:3 (2:11,5:11,7:11)
8 Adamczyk Mikołaj - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
8 Adamczyk Mikołaj - Skotnicki Andrzej 1 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 9:11)
9 Melczyk Marian - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:4, )
9 Dzięgiel Michał - Adamczyk Mikołaj 1 3:1 (10:12, 11:5, 14:12, 11:7 )
12 Adamczyk Mikołaj - Cesarz Miłosz 1 3:2 (15:13, 10:12, 11:6, 11:13, 11:2)
12 Adamczyk Mikołaj - Pyda Łukasz 1 3:1 (14:12, 4:11, 11:9, 11:5)
13 Olejnik Zbigniew - Adamczyk Mikołaj 2 3:0 (11:7 , 11:9 , 12:10 )
13 Lolo Leszek - Adamczyk Mikołaj 2 0:3 (9:11 , 5:11 , 6:11 )
17 Kościelny Kacper - Adamczyk Mikołaj 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
17 Kluszewski Szymon - Adamczyk Mikołaj 2 3:0 (11:6 , 11:3 , 11:7)
16 Adamczyk Mikołaj - Łysak Franciszek 1 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 6:11, 5:11)
16 Adamczyk Mikołaj - Kowal Edward 1 3:1 (11:9, 11:13, 11:9, 11:7)
19 Głód Andrzej - Adamczyk Mikołaj 1 3:2 (14:16, 11:9, 11:13, 11:8, 11:9, )
19 Glanowski Waldemar - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
18 Wyparło Arkadiusz - Adamczyk Mikołaj 2 1:3 (8-11; 12-10; 6-11; 6-11)
18 Gruszka Zbigniew - Adamczyk Mikołaj 2 3:1 (8-11; 11-9; 14-12; 11-6)
14 Duch Sławomir - Adamczyk Mikołaj 1 0:3 (9:11, 11:13, 4:11, )
14 Morawiec Mateusz - Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 10:12)
21 Adamczyk Mikołaj - Łysakowski Michał 1 1:3 (7:11, 13:11, 8:11, 7:11)
21 Adamczyk Mikołaj - Skocz Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:6)
22 Adamczyk Mikołaj - Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
22 Adamczyk Mikołaj - Wojtaszczyk Tomasz 1 3:2 (2:11, 11:4, 11:3, 5:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojtaszczyk Tomasz / Pańczyk Adrian - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 10:12)
2 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Wróbel Piotr / Olejnik Zbigniew 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 14:12)
3 Skocz Mateusz / Juraszek Marcin - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:4)
4 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin 2 3:2 (9:11, 11:2, 6:11, 14:12, 11:8)
7 Cierpiał Piotr / Cesarz Damian - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (6:11,12:10,4:11, 12:14)
8 Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 2:3 (11:5, 3:11, 13:11, 6:11, 9:11)
9 Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał - Adamczyk Mikołaj / Broncel Rafał 2 2:3 (11:7, 5:11, 11:8, 4:11, 7:11)
12 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8)
13 Olejnik Zbigniew / Łęczycki Mariusz - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 2:3 (12:10 , 8:11 , 11:9 , 10:12 , 3:11)
14 Sikora Janusz / Nieszporek Tomasz - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 1 1:3 (0:11, 12:10, 9:11, 9:11)
16 Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz - Januszko Sylwester / Dzięgiel Michał 2 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 11:13)
17 Kaczmarek Jakub / Nocoń Marcin - Adamczyk Mikołaj / Gulba Juliusz 1 1:3 (13:15, 8:11, 12:10, 5:11)
18 Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz - Adamczyk Mikołaj / Karwot Kacper 2 3:1 (11-9; 11-6; 8-11; 11-7)
19 Glanowski Waldemar / Żmijewski Artur - Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj 2 3:2 (*:11, 11:4, 8:11, 11:7, 11:8)
21 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Łysakowski Michał / Skocz Mateusz 1 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:8, 8:11)
22 Gulba Juliusz / Adamczyk Mikołaj - Wojtaszczyk Wojciech / Pańczyk Adrian 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)